پروتز زنانه تمام سر جلو تور رنگ فندقی هالیوودی


تولید کننده: -

دسته بندی:

پروتز مو

ویژگی های محصول

    مناسب برای تمام کیس ها 
    باید برای اجرا موهای فرد درخواست کننده کوتاه باشد
    حساسیت در نگهداری و استفاده

مشاهده بیشتر
مدل کالا : 1
وضعیت موجودی : تماس بگیرید!

توضیحات

مشخصات

لیست نظرات

مزایا 
مناسب برای تمام افراد
طبیعی بودن 
قابل اجرا برای تمام الگو ها
عمر مناسب

پروتز تمام سر زنانه جلو تور همانطور که از اسمش مشخص است یک پروتز مو به صورت کامل است. این مدل پروتز موی تمام سر زنانه مخصوص خانم هایی است که تمام موهای خود را دست داده اند یا ریزش موی آن‌ها بسیار شدید است. این ریزش مو میتواند بخاطر دلایل پزشکی باشد یا بخاطر درمان هایی مثل مانند آلوپسی آره آتا، آلوپسی توتالیس، تریکوتیلومانیا یا شیمی درمانی باشد.

پروتز تمام سر زنانه به صورت کامل روی سر قرار میگیرد. این مدل پروتز، جلو تور بوده و دارای خط رویش طبیعی است که باعث میشود پروتز طبیعی تر روی سر جلوه کند. یکی از از معایب جلو تور بودن این پروتز تمام سر زنانه این است که از پوست جلوی سر بلند میشود. رنگ این پروتز تمام سر زنانه جلو تور، فندقی میباشد.  با خرید پروتز مو پاسارگادهیر بسته به سلیقه شخصی، پروتز مو به رنگ فندقی میتواند انتخاب شما باشد.

مشخصات
مناسب برای پوست
تمامی پوست ها
ماندگاری
متوسط
رنگ
فندقی , موجود در تمامی رنگ ها
آبرسانی
متوسط
سایز
موجود در تمامی سایز ها

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.