پروتز زنانه تمام سر رنگ خرمایی جلوتور هالیوودی


تولید کننده: -

دسته بندی:

پروتز مو

ویژگی های محصول

    باید برای اجرا موهای فرد درخواست کننده کوتاه باشد

    حساسیت در نگهداری و استفاده

    مناسب برای تمام کیس ها 

مشاهده بیشتر
مدل کالا : 1
وضعیت موجودی : تماس بگیرید!

توضیحات

مشخصات

لیست نظرات

مزایا 
مناسب برای تمام افراد
طبیعی بودن 
قابل اجرا برای تمام الگو ها
عمر مناسب


پروتز تمام سر زنانه جلوتور از پروتزهایی است که می تواند مورد استفاده خانم ها قرار بگیرد. این پروتزها تمام سر را میپوشانند و برای خانم‌هایی کاربرد دارد که تمام موهای سر خود را از دست داده اند یا دچار ریزش موی شدید که میتواند دلیل پزشکی داشته باشد یا اینکه علت آن درمان هایی از قبیل آلوپسی آره آتا، آلوپسی توتالیس، تریکوتیلومانیا یا شیمی درمانی است.

همانطور که از نام محصول مشخص است این پروتز تمام سر زنانه، جلو تور میباشد و دارای خط رویش طبیعی است؛ تنها مشکل آن این است که از پوست جلو سر بلند میشود. این مدل پروتز تمام سر زنانه جلو تور به رنگ خرمایی میباشد. رنگ خرمایی یک رنگ بسیار طبیعی است و  با خرید پروتز مو پاسارگادهیر میتواند انتخاب خوبی برای خانم‌ها باشد.

مشخصات
مناسب برای پوست
تمامی پوست ها
ماندگاری
متوسط
رنگ
خرمایی , موجود در تمامی رنگ ها
آبرسانی
متوسط
سایز
موجود در تمامی سایز ها

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.