پروتز نیوزلندی دورپوست تیپ


تولید کننده: -

دسته بندی:

پروتز مو

ویژگی های محصول

    دارای خط رویش طبیعی بسیار ظریف متشکل از سیلیکون
    دوام بالا
    نگهداری آسان

مشاهده بیشتر
مدل کالا : 1
وضعیت موجودی : تماس بگیرید!

توضیحات

مشخصات

لیست نظرات

پروتز دور پوست تیپ نیوزلندی دارای خط رویش بسیار ظریفی است که از سیلیکون تشکیل شده است روی سر بسیار طبیعی خود را نشان میدهد. این پروتز از استحکام بالایی مخصوصا در قسمت جلوی آن برخوردار بوده و دوام بالایی دارد. در پروتز نیوزلندی بخش جلویی آن، دارای پوست نازکی است که هنگامی که روی پوست سر قرار میگیرد رنگ پوست میشود.  با خرید پروتز مو نیوزلندی در هنگام استفاده از  این نوع پروتز  نگران بلند شدن آن از روی سر نباشید زیرا دور پوست بودن آن مانع از این مشکل خواهدشد. علاوه بر این ها نگهداری پروتز دور پوست تیپ نیوزلندی بسیار آسان بوده و اگر مشکلی پیدا کرد هزینه تعمیر آن بسیار مناسب است.

مشخصات
مناسب برای پوست
تمامی پوست ها
ماندگاری
بالا
رنگ
موجود در تمامی رنگ ها
سایز
موجود در تمامی سایز ها
آبرسانی
متوسط

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.