درباره ما

درباره ما

کیلینیک پروتز مو و ترمیم مو پاسارگاد هیر یکی از پیشگامان فعال در این حوزه است و تاکنون توانسته خدمات فوق العاده ای را به مشتریان خود ارائه دهد. وجود متخصصین برتر در این مجموعه روز به روز بر تعداد مشتریانش افزوده است. طبق صحبتی که با مشتریان شده حدود 95 درصد آن ها از خدمات این مرکز راضی بوده اند و آن را به سایرین پیشنهاد می دهند. 

علاوه بر این خدمات، پاسارگاد هیر در زمینه خرید پروتز مو و همچنین چسب پروتز مو نیز سابقه ای درخشان داشته و محصولاتی با کیفیت عالی و قیمت ارزان ارائه کرده است. شما نیز می توانید به این مجموعه اعتماد کنید و تفاوت را احساس کنید. برای یکبار هم که شده با شماره 22744779-021 تماس بگیرید و با مشاورین این مرکز صحبت کنید. 

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.