آیا کاشت موی مصنوعی در پروتز مو کاربرد دارد؟

تاریخ انتشار : 18 خرداد 1400

یکی از پرکاربردترین روش هایی که به منظور مودار شدن آقایان و خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد پروتز مو می باشد. با توجه به  این که طاسی و کم پشت شدن مو یکی از بزرگترین مشکلاتی است که در بین افراد پیر و جوان و خانم ها و آقایان شایع می باشد امروزه با پیشرفت علم پزشکی در زمینه های مختلف راهکارهای مختلفی برای رفع این مشکل برای بیماران وجود دارد که از هر یک می توان با توجه به نوع مشکل فرد و میزان کم پشتی و یا طاس بودن آنها بهره مند شد. ممکن است بسیاری از افراد با روش پروتز مو آشنایی کامل نداشته باشند برای آشنایی بیشتر با پروتز مو می توان گفت که این روش درمانی یکی از راهکارهای کاشت مو بدون درد و خونریزی محسوب می شود و کلینیک های معتبر که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند با پایین ترین قیمت و خرید پروتز مو  مناسب و با کیفیت عالی از بهترین برندهای روز دنیا، مشکلات ناشی از طاسی و کم پشت شدن موها را در مدت زمانی کوتاه برطرف می کنند.

 

 

ترمیم مو با استفاده از پروتز مو

ترمیم مو با استفاده از پروتز مو موجب درمان ریزش مو می شود و جدیدترین روش کاشت مو به شمار می رود. در ارتباط با این موضوع که آیا کاشت موی مصنوعی در پروتز مو کاربرد دارد می توان گفت در این روش موی مصنوعی یا طبیعی کاربرد دارد و تارموها به جای کاشته شدن در پوست سر بیمار بر روی پروتزهایی که به پوست سر شباهت زیادی دارند کاشته می شوند. در بیشتر موارد در پروتز موی سر برای این که به هنگام فیکس شدن بر روی سر بیمار به صورت مصنوعی جلوه نکند از تار موهای طبیعی به منظور کاشت بر روی پروتز استفاده می شود که قابلیت صاف کردن، فر کردن و..... را نیز داشته باشد.

 

 

در ارتباط با هزینه پروتز مو باید گفت اگر در روش پروتز مو از موهای مصنوعی برای کاشت بر روی مواد نانویی استفاده شود در هزینه نهایی پروتز مو تاثیر بسزایی دارد و بیمار هزینه کمتری پرداخت می کند.

ویژگی های مطلوب برای پروتز مو

کاشت موی طبیعی یا مصنوعی بر روی پروتز هایی از جنس نانو در بهترین مراکز ترمیم مو ساخته می شود. پروتز مو از بهترین روش های کاشت مو بدون جراحی است و هزینه ترمیم مو با استفاده از پروتز مو با کیفیت بالا بسیار معقول و می باشد از این رو پس از ترمیم مو موجب کسب رضایت بیماران می شود. یکی از مهم ترین مزیت های روش پروتز مو است که قابلیت نصب با چسب پروتز مو خاص در قسمت های مختلف سر را دارد و میزان تراکم مو می تواند توسط بیمار مشخص شود.

 

کاشت موی طبیعی و کاشت موی مصنوعی با استفاده از روش پروتز مو محدودیت سنی ندارد و موسسه ترمیم مو در تلاش است تا بیمارانی که به دلیل بیماری های گوناگون مانند سرطان، بیماری آلوپسی و... از داشتن موهای زیبای خود محروم می شوند بتوانند موهایی پرپشت و طبیعی داشته باشند. با توجه به این که پروتز مو روش دائمی محسوب نمی شود بیمار می تواند در صورت داشتن رضایت کافی از این روش درمانی از آن بهره مند شود.

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.