بهترین معیار برای کیفیت پروتز مو کدام است؟

تاریخ انتشار : 18 خرداد 1400

سوالی که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کند این است که بهترین معیار برای کیفیت پروتز مو کدام است؟ ترمیم مو یکی از موفق ترین روش های جدید محسوب می شود که بیماران می توانند برای پر پشت کردن موهای خود از آن بهره مند شوند و مناسب برای افرادی است که به دلایل مختلف از داشتن موهای کم پشت خود رنج می برند و یا این که به طور کامل طاس هستند و این امر موجب از بین رفتن اعتماد به نفس آنها شده است. در ارتباط با این موضوع باید گفت در بهترین کلینیک های پروتز موی سر به موارد مختلفی توجه می شود تا پروتز مو با بالاترین کیفیت بر روی سر فیکس شود. توجه به جنسیت افراد، مدل مو، حالت مو و جنس موهای آنها برای ساخت  و خرید پروتز مو با کیفیت بالا اهمیت زیادی دارد. علاوه بر این توجه به میزان تراکم موهای خود بیمار و رنگ موی طبیعی بیمار برای ساخت پروتز مو حائز اهمیت می باشد.

 

 

معیار کیفیت مناسب برای پروتز مو

با توجه به این که ترمیم مو در روش پروتز مو بر روی لایه ای مشبک نازک که به پوست سر شباهت زیادی دارد انجام می شود، در آزمایشگاه ها به منظور طبیعی جلوه دادن آن به هنگام فیکس شدن بر روی قسمت مورد نیاز سر به صورت تار به تار از موهای طبیعی استفاده می شود. به طور کلی می توان گفت پروتز مو زمانی از کیفیت بالایی برخوردار می باشد که قابلیت شستشو، حالت دادن، رنگ کردن، سشوار کردن و... را در هر زمانی داشته باشد. علاوه بر این زمانی می توان گفت که روش پروتز مو با بهترین کیفیت بر روی سر فیکس شده است که از چسب پروتز مو  مناسب برای فیکس استفاده شود و در صورتی که با استفاده از روش های دیگر بر روی سر فیکس می شود دارای ماندگاری بالایی باشد و هیچ گونه حساسیتی برای فرد ایجاد نکند.

 

 

روش های مناسب برای استفاده از پروتز مو

نوع کاشت تارهای موهای طبیعی یا مصنوعی بر روی پروتز مو و نحوه فیکس کردن آن بر روی سر افراد اهمیت زیادی در طبیعی جلوه کردن آن دارد از این رو برای ترمیم مو و درمان ریزش مو و دستیابی به نتیجه رضایت بخش پیشنهاد می شود به بهترین مرکز کاشت مو و موسسه ترمیم مو مراجعه کنید. پروتز موی سر و پروتز ابرو کاربردی ترین روش برای بیمارانی است که به دلایل بیماری های مختلف یا مشکلات ارثی از داشتن مو محروم هستند. پروتز مو روشی نیمه ماندگار است و هزینه ترمیم مو و ابرو در مقایسه با کاشت مو و کاشت ابرو مناسب تر می باشد از این رو افرادی که بابت هزینه های کاشت مو نگران هستند می توانند با پایین ترین قیمت پروتز مو، مشکلات کم پشتی و طاسی خود را برطرف کنند.

 

 /storage/uploads/best-criterion-for-the-quality-of-hair-prosthesis-1.jpg

 

جدیدترین روش کاشت مو با نام پروتز مو شناخته می شود و در پیشرفته ترین کلینیک کاشت مو در تهران بدون درد و خون ریزی و بدون جراحی انجام می گیرد. در صورتی که بیمار به توصیه های ارائه شده برای نگهداری پروتز مو توجه داشته باشد می تواند ماندگاری پروتز مو را افزایش دهد.

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.