آیا بعد از پروتز موهای کم پشت ریزش مو اتفاق می افتد؟

تاریخ انتشار : 18 خرداد 1400

پروتز مو یکی از شیوه های تخصصی ترمیم مو محسوب می شود. در پاسخ به این سوال که آیا بعد از پروتز موهای کم پشت ریزش مو اتفاق می افتد؟ باید گفت پروتزهایی که به منظور کاشت موهای طبیعی و مصنوعی در موسسه ترمیم مو مورد استفاده قرار می گیرند از جنس صفحات توری شکل از جنس نانو می باشند که موجب می شود آب و هوا به راحتی به کف سر منتقل شود و از آن عبور کند. از این رو به صورت کاملا آنتی باکتریال ساخته شده است و هیچ گونه عوارضی برای پوست های حساس به وجود نمی آورد. با توجه به این که نحوه کار موسسه ترمیم مو و استفاده از مواد مرغوب و یا نامرغوب در روش پروتز مو می تواند در طبیعی یا مصنوعی جلوه دادن پروتز مو بر روی سر بیمار تاثیرگذار باشد پیشنهاد می شود افراد جهت کاشت مو بدون درد و خون ریزی و دست یافتن به نتیجه مطلوب به موسسه ترمیم مویی که دارای سابقه ای درخشان در این زمینه می باشد مراجعه کنند.

 

 

عوامل متعدد در ساخت پروتز مو

قیمت پروتز مو نسبت به روش های کاشت مو که با جراحی انجام می شوند، مناسب تر می باشد و تشخیص این که فرد از پروتز برای درمان کم پشتی موهای خود بهره مند شده است توسط آرایشگرهای حرفه ای هم قابل تمایز نمی باشد. متصل کردن پروتزها به موی خود افراد با استفاده از چسب پروتز مو مخصوص طبیعی و ضد حساسیت یا کیلیپس اکستنشن و یا با استفاده از روش گره زدن تار به تار انجام می شود و از ریزش موی فرد پیشگیری می کند.

یکی از مهم ترین مزیت های پروتز مو این است که به دلیل مشبک بودن صفحه پروتز، قابلیت تنفس سر وجود دارد و موجب بروز مشکلاتی مانند تعریق سر و.... نخواهد شد. قیمت پروتز مو با توجه به عوامل مختلفی از جمله نوع طاسی سر و وسعت آن، برند پروتز، نوع پروتز، تراکم موها بر روی پروتز و طبیعی یا مصنوعی بودن موهایی که بر روی پروتز مو کار می شود تعیین می شود.

 

 

مزایای استفاده از پروتز باکیفیت

در صورتی که از پروتز مو با کیفیت بالا برای رفع طاسی و کم پشتی موهای خود استفاده کنید و توصیه های ارائه شده را برای نگهداری بهتر آن رعایت کنید می توانید نزدیک به دو سال و یا بیشتر آنها را بر روی سر خود نگه دارید. نحوه ی طراحی پروتزها به گونه ای است که مشکلاتی را که کلاه گیس های قدیمی برای افراد ایجاد می کرد را از بین برده اند.

به منظور پیشگیری از ایجاد حساسیت و عفونت در پوست سر و افزایش دوام و ماندگاری پروتز پیشنهاد می شود از پروتزهایی که از جنس موی طبیعی و ارگانیک هستند برای رفع مشکل کم پشتی موهای خود استفاده کنید و برای خرید آن به مراکز معتبر که دارای ضمانت نامه اصل بودن محصول می باشند مراجعه نمایید. پروتزها با توجه به نیاز مشتریان به صورت های متفاوتی ساخته می شوند و انواع مختلفی دارند. نحوه ساخت پروتز مو برای افراد بدین صورت می باشد که پس از بررسی میزان کم پشتی موهای آنها و یا طاسی سر فرد و مدل مو و حالت موی آنها در مراکز زیبایی و ترمیم مو ساخته می شود.

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.