مزایای پروتز مو برای افرادی که بیماری های پوستی دارند چیست؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

امروزه با پیشرفت های پزشکی روش های مختلفی برای ترمیم مو و جبران کم پشتی و طاسی مو وجود دارد که یکی از بهترین این روش ها، پروتز مو می باشد. بسیاری از افرادی که از انواع بیماری های پوستی رنج می برند و با مشکلات عدیده ای مانند کم پشتی مو یا طاسی رو به رو هستند به دلیل نداشتن بانک مو نمی توانند از روش کاشت مو برای موهای کم پشت استفاده کنند و این امر موجب کاهش اعتماد به نفس و کاهش زیبایی ظاهری آنها می شود. پروتز مو جدیدترین روش کاشت مو به شمار می رود و برای افرادی که از بیماری آلوپسی و بیماری های مختلف پوستی رنج می برند انتخاب مناسبی می باشد. از مهم ترین مزایای پروتز مو برای افرادی که بیماری های پوستی دارند این است که در این روش درمانی نیازی به داشتن بانک مو نیست زیرا موهای طبیعی و مصنوعی در پروتزهای نانویی ظریف موجود تعبیه می شوند و در این پوسته شباهت به پوست سر دارد به صورت تار به تار کاشته می شود و با روش های مختلفی به عنوان مثال با چسب پروتز مو ، بر روی سر متصل می گردد.

تفاوت کاشت مو و پروتز مو

مهم ترین تفاوت کاشت مو با پروتز مو این است که در روش کاشت مو میزان پرپشتی موها به بانک موی فرد بستگی دارد و به وسیله عمل جراحی انجام می شود که روشی پر درد است و طی ساعات طولانی صورت می گیرد اما در روش ترمیم مو با استفاده از پروتز با توجه به مدل مو و حالت موی بیمار امکان تراکم بیشتر برای کاشت موهای مصنوعی یا طبیعی بر روی پوسته نانویی وجود دارد و روشی غیر جراحی محسوب می شود.

علاوه بر این امکان بازگشت به حالت قبل در روش پروتز وجود دارد. پیشرفته ترین موسسه ترمیم مو علاوه بر پروتز مو برای افرادی که به دلیل داشتن بیماری های خاص مانند سرطان مو و ابروهای آنها به طور کامل ریخته است، پروتز ابرو را نیز انجام می دهد.

فاکتورهای موثر بر ساخت پروتز

قیمت پروتز مو به کیفیت ساخت آن و استفاده از موهای طبیعی یا مصنوعی و میزان تراکم آن ارتباط مستقیم دارد و به نسبتی که کیفیت ساخت پروتز مو پایین تر باشد با قیمت پایین تری به فروش می رسد و در هزینه نهایی نیز تاثیرگذار خواهد بود. پروتز مو با کیفیت بالا این مزیت را دارد که افراد حرفه ای نیز نمی توانند مصنوعی بودن آن را تشخیص دهند و برای مدت زمان طولانی تری بر روی سر فرد باقی خواهد ماند.

طبیعی دیده شدن پروتز مو به این دلیل است که امکان صاف کردن، رنگ کردن و.... بر روی پروتز مو مانند موهای طبیعی امکان پذیر می باشد.  به منظور پیشگیری از عوارض کاشت مو و روش های ترمیم مو بهتر است این موضوع را در نظر داشته باشید که آیا انجام پروتز مو برای شما ضروری می باشد یا خیر؟ در صورتی که استفاده از پروتز مو برایتان ضروی به نظر می رسد  موسسه ترمیم موی خوب را که دارای تجربه کافی در این زمینه می باشد  با حداقل ترین قیمت پروتز مو مناسب و با کیفیت را  انتخاب نمایید زیرا در صورت غیر حرفه ای بودن موسسه ترمیم مو، بیمار از نظر ظاهر مو و سلامت پوست سر به نتیجه ی مطلوب دست پیدا نمی کند.

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.