سلامت مو با کاشت به روش پروتز

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

پروتز مو یکی از روش های مطمئن برای سلامت موها می باشد. در واقع با این روش علاوه بر سلامت موها در قسمت سر و ابروها، سلامت پوست نیز به بهترین شیوه ممکن حفظ خواهد شد. اگر سلامت مو به هر دلیلی از جمله روش های مختلف کاشت اتفاق بیفتد در نهایت عواقب خوبی را برای فرد به دنبال نخواهد داشت. عواملی که ارثی هستند و یا به دلیل مصرف بیش از حد وسایل و یا مواد آرایشی غیر استاندارد باعث ریزش مو شده اند سبب می شوند که افراد اعتماد بنفس خود را به راحتی از دست بدهند و در نهایت به آن گونه که دلخواه آنها می باشد و رضایتشان را جلب می کند زندگی نکنند. راه های جایگزین و درمانی برای ریزش مو وجود دارد که در نهایت یک درمان واحد را نمی توان برای این مورد پیشنهاد کرد. اگر بخواهیم راه های درمانی را در این مورد نام ببریم می توانیم از داروهای مختلف و روش های ترمیمی یاد کنیم.

پروتز مو یک روش درمانی برای حفظ سلامت موها

استفاده از شبکه های شبیه سازی شده برای پیوند موهای طبیعی جهت قرار دادن بر روی سر افرادی که دچار ریزش مو هستند یکی از روش های کاشت مو بدون جراحی محسوب می شود. قیمت پروتز مو با کیفیت بالا و مطلوب سبب می شود که افراد زیادی به دنبال استفاده از این شیوه باشند. خانم ها و آقایان در هر سن و سالی که باشند به سادگی می توانند کاندیدای استفاه از پروتز مو باشند و از پروتزهایی که با طراحی حرفه ای ارائه شده اند استفاده کنند. جبران کم مویی و طاسی موها ممکن است به سختی صورت بگیرد و بسیاری افراد تنها روش های کاشت توام با جراحی را بشناسند از این رو می توان با معرفی صحیح روش پروتز، آن را به سادگی اجرا کرد.

در واقع برای این که پروتز مو به صحیح ترین شکل ممکن ساخته شود باید نمونه های موهایی که گرفته شده اند به دقت مورد بررسی قرار بگیرند تا با بیشترین شباهت ممکن بتوان آنها را بر روی پوسته مناسب شبیه سازی نمود.

استفاده از پروتز مو برای افراد مختلف

عرضه کنندگان پروتز مو  در کلینیک های کاشت مو و یا موسسه ترمیم مو فعالیت دارند و بنا به درخواست افراد با خرید و قیمت چسب پروتز مو و پروتز مو مناسب می توانند پروتز هایی با تراکم و ظاهری متفاوت برای شما آماده کنند. هزینه ترمیم مو با این روش پایین تر از کاشت می باشد و قیمت آن با در نظر گرفتن فاکتورهای متعدد و دیتیل های تشکیل دهنده آن متنوع می باشد.

با استفاده از مواد باکیفیتی که پروتز را تهیه می کنند سلامت موهای کم پشتی که روی سر وجود دارد به بهترین شکل ممکن حفظ می شود. در نتیجه موهای موجود ریزش پیدا نمی کنند و روی پوست سر باقی خواهند ماند. خلق زیبایی و ایجاد احساس جذابیت برای موها به گونه ای در موسسه ترمیم مو که دارای تجربه کافی باشد صورت می گیرد. پروتز ابرو نیز سلامت موها را در این ناحیه به شیوه ای مطلوب حفظ می کند و باعث می شود که ابروها با ظاهری زیبا و طبیعی جلوه کنند و در نهایت موهای قبلی نیز در این قسمت دست نخورده باقی بمانند.

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.