آیا پروتز مو یک روش درمانی محسوب می شود؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

پروتز مو همان طور که می دانید یکی از روش های ترمیمی برای قرار گرفتن بر روی سر افراد به منظور جایگزین کردن موهای از دست رفته و یا یک روش جبرانی در این میان است. این روش که بدون درد و جراحی می باشد از یک پروتز آماده شده استفاده می شود که روی سر فرد قرار می گیرد. افراد مختلفی می توانند کاندیدای استفاده از پروتز باشند و کسانی که موهایی آنها به طور کامل ریخته و یا با کم پشتی مو در قسمت های مختلف سر خود مواجه شده اند قادر به انتخاب این روش هستند.

در واقع پروتز مو یک روش درمانی محسوب نمی شود و نمی توان گفت که این روش سبب می شود که موهای اصلی فرد به حالت اولیه خود بازگردند. پروتز می تواند ظاهری زیبا و دلخواه را برای افراد به ارمغان آورد و باعث نمی شود موهایی که روی سر باقی مانده اند ریزش پیدا کنند. اما در نهایت نیز سبب نمی شود که موهای قبلی شما که ریخته اند مجددا رشد کنند.

 

 

استفاده مناسب از پروتز مو

برای افرادی که به هر دلیل مشکلات مربوط به مو پیش آمده باشد استفاده از پروتز مو کارساز است اما تنها یک روش ترمیمی می باشد که دائمی نیست. این روش به دلیل این که برای کسانی که نمی توانند از کاشت مو استفاده کنند مناسب می باشد قابل توجه است. بیماری های پوستی مختلف، اختلالی در ارتباط با قرار گیری پروتز مو روی سر ایجاد نخواهند کرد.

استفاده از پروتز مو  یک روش درمانی نیست اما یک روش جبرانی بسیار چشمگیر و بدون عارضه می باشد. نداشتن عوارض در این روش سبب می شود که در بین شیوه های مختلف از کاشت مو جایگاهی ویژه داشته باشد. البته اگر کاشت موی طبیعی در این روش با کیفیت مطلوب صورت بگیرد و در همه مراحل انجام کار، استفاده از مواد مرغوب مد نظر باشد حساسیت و مشکلی پیش نخواهد آمد.

 

 

طراحی مناسب برای پروتز مو و ابرو

پروتز های مو کاملا متفاوت از کلاه گیس شناخته می شوند و طراحی آنها گاهی به روش کامپیوتری صورت می گیرد تا بهترین حالت ممکن از محصول برای شخص پدیدار شود. تکنولوژی های انحصاری که در ارتباط با پروتز به کار گرفته می شوند منطبق با علم روز دنیا در این زمینه به روز می شوند. از این رو می توان اطمینان خاطر را از لحاظ بهداشت و سلامت پوست و مو و زیبایی مطلوب آن کسب نمود و با خرید و قیمت چسب پروتز مو مناسب با بهترین کیفیت از فیکس شدن پروتز مو بر روی سر اطمینان 100% تضمینی کسب کرد و به نتیجه دلخواه خود رسید. 

رشته های مویی که به شکل تخصصی روی پروتز به کار گرفته می شوند قابلیت انتخاب با تراکم متفاوت را خواهند داشت. چون در این شیوه، خبری از تیغ جراحی و عوارض ناشی از کاشت مو به صورت طبیعی زیر پوست فرد نیست در هر گروه سنی پاسخگو می باشد. حتی پروتز می تواند برای ابرو نیز یک روش مناسب باشد. کسانی که ابروی آنها ریخته و امکان کاشت ندارند و نمی خواهند روش هایی مانند تاتو را امتحان کننده می توانند به راحتی از پروتز ابرو استفاده کرده و زیبایی از دست رفته ابروهای خود را مانند روز اول بازگردانند.

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.