شاخصه های بهداشتی بودن پروتز مو کدامند؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

پروتز مو به عنوان یکی روش ترمیمی به عنوان یکی از شیوه های کاشت موی استاندارد و بهداشتی شناخته می شود. البته رعایت کردن فاکتورهای موثر در مراحل تهیه پروتز مو می توانند بر سلامت و بهداشتی بودن آن موثر باشند. طراحی صحیح و بهره مندی از مواد اصلی و مناسب برای ساخت پروتز می تواند اصول بهداشتی را در آن به شکلی مناسب حفظ کند. در واقع بهداشتی بودن این محصول علاوه بر مواد اولیه در ساخت آن به صورت مطلوب شامل بهداشتی بودن در مراحل نگهداری و استفاده از آن توسط شخص نیز می شود.

اگر از مواد اولیه مناسبی که دارای استانداردهای لازم هستند برای ساخت پروتز استفاده شود در نهایت علاوه بر این که سلامت پوست و مو حفظ می شود دوام و ماندگاری پروتز مو نیز بیشتر خواهد شد.

 

 

موارد مهم بهداشتی در ساخت پروتز مو

یکی از شاخصه های مهمی که در ساخت پروتز دارای اهمیت ویژه است طراحی آن با بالاترین اصول بهداشتی می باشد به گونه ای که صفحه شبیه سازی شده با پوست دارای شبکه های مناسبی باشد تا جریان آب و هوا به راحتی در زیر آن بر قرار شود. اگر این پوسته به صحیح ترین شکل ممکن طراحی گردد هنگام شستشوی پروتز، آب با پوست سر تماس پیدا می کند و پس از آن نیز با جریان هوا به راحتی خشک می گردد. در نهایت گندیدگی و کثیفی در زیر پروتز و روی پوست سر ایجاد نمی شود. این امر یکی از موارد بسیار مهم در هنگام استفاده از پروتز برای بسیاری از افراد می باشد.

از آنجایی که پروتز برای افرادی که دارای بیماری های پوستی می باشند نیز کاربردی گسترده دارد لازم است که همه نکات بهداشتی و سلامت در مورد آن رعایت گردد. از این رو بهتر است که امر تهیه و ساخت این محصول را به حرفه ای های باتجربه بسپارید. موسسه ترمیم موی ما انواع پروتز را که سازگار با پوست شما می باشد طراحی کرده و در اختیار شما قرار می دهد. متخصصان این امر، همه جزئیات را در ارتباط با سلامت محصول رعایت می کنند به گونه ای که رضایت مشتری اولین و مهم ترین موردی است که مد نظر ما می باشد.

 

 

اصول مهم برای طراحی بهداشتی پروتز مو

چیدمان موهایی که در پروتز مو مورد استفاده قرار گرفته اند از نکاتی است که قابل چشم پوشی نمی باشد. در واقع نظم و ترتیبی که در این مورد رعایت می شود سبب می گردد که هنگام شستشو موها در هم رفته نشوند و مرتب باقی بمانند در نهایت آب هنگان شنا و استحمام، نیز به راحتی داخل رشته موها وارد می شود. موهای نرم و طبیعی که برای این کار در نظر گرفته می شوند نیز تضمینی برای سلامت پروتز مو می باشند چون قابلیت شستشوی مداوم دارند البته باید برای طولانی تر شدن عمر پروتز، موارد مربوط به شستشو و نگهداری از آن به شکلی دقیق مورد توجه باشد. پس پروتز موی خوب بدون عارضه برای پوست می باشد و هر فردی که از آن استفاده کند نهایت رضایت را خواهد داشت.

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.