موهای طبیعی برای پروتز مو چگونه تهیه می شوند؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

اگر به دنبال یک شیوه اساسی و کاربردی برای جبران کم مویی خود هستید می توانید پروتز مو را امتحان کنید. پروتز مو که از ساختاری با رشته موهای طبیعی با تراکم مطلوب تهیه می شود قابلیت جایگزینی موهای از دست رفته فرد را به بهترین شکل ممکن القا می کند. نحوه نصب و قرارگیری آن ساده بوده و در مدتی زمانی کوتاه قادر است زیبایی موهای از دست رفته را بازگرداند و رضایت خاطر فرد را در بر داشته باشد.

همان طور که گفته شد انواع باکیفیت از پروتز مو با طراحی از موهای طبیعی بهره گرفته و روی سر با چسب پروتز مو  قرار می گیرند. بسیار مهم است که ساختار شبکه ای برای قرار دادن موها و کاشت آنها به شکلی حرفه ای و اصولی طراحی شده باشد.

 

 

 

اصول مهم در طراحی پروتز مو با موهای طبیعی

در واقع فاصله قرارگیری شبکه هایی که قرار است مو روی آن کاشته شود اهمیت زیادی دارد. این مورد می تواند علاوه بر زیبایی موها، سلامت و بهداشت آنها را نیز به دنبال داشته باشد. موهای طبیعی که انطباق خاصی با موهای اصلی فرد دارند روی پروتز قرار می گیرند در مدت زمان طولانی هنگام کاربرد و شستشو، ریش ریش نشده و ظاهر یکدست و یکنواخت خود را در هر رشته مو حفظ خواهند کرد.

موهای طبیعی که از افراد مختلف تهیه شده و نگهداری می شوند با رعایت اصول استاندارد مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از موهای طبیعی انسان برای کاشت در پروتز مو اهمیت بالایی دارد زیرا نیاز به تعویض و ترمیم را کمتر کرده و فیکس کردن آنها بر روی سر، حالتی طبیعی تر را به وجود خواهد آورد.

در پروتز مو نیازی به پیاز مو جهت کاشت بر پوسته مشبک نیست زیرا قرار نیست که در این روش موها دارای رشد باشند. در واقع در ابتدای امر فرد تصمیم می گیرد که تراکم و کوتاهی و بلندی موهای او چقدر باشد سپس پروتز طراحی و ساخته می شود. در نهایت این موها قابلیت کوتاه شدن دارند زیرا طبیعی هستند و به صورت دلخواه نیز می توان آنها را رنگ کرد و از ظاهر ایجاد شده نهایت لذت را برد. البته این عوامل بر هزینه کاشت مو به روش پروتز تاثیرگذار است.

 

 

 

پروتز موی باکیفیت و مطلوب

اگر مهارت خاصی در نحوه کاشت موها روی پروتز وجود داشته باشد در نتیجه موها پس از استفاده گره نمی خورند و دارای خط رویش کاملا طبیعی می باشند. موهای طبیعی مورد نظر در پروتز مو به هر حال آسیب پذیر می باشند از این رو باید در فواصل مانی مشخص اقدام به ترمیم و بازسازی آنها نمود تا از زیبایی اولیه آنها همچنان بهره مند شوید.

ترمیم مو با عنوان پروتز مو در موسسه ترمیم مو و یا کلینیک کاشت مو با شیوه های مختلفی اجرا می شود. بهتر است برای این که مجبور به تعویض و یا ترمیم زود هنگام موهای تهیه شده نباشید این کار را تحت نظر متخصصانی که تجربه بالایی برای پروتز دارند انجام دهید تا علاوه بر بهره مندی از یک محصول خوب، هزینه های شما نیز کاهش پیدا کند.

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.