آموزش پروتز مو

خط رویش طبیعی برای پروتز مو چگونه است؟

پروتز مو به عنوان یک شیوه پیشرفته و متمایز باید دارای مشخصاتی باشد تا شکل ظاهری و ویژگی های آن را منحصر از دیگر روش های ترمیم مو جلوه دهد. از این رو توجه به خط رویش طبیعی موهای فرد برای ساخت و قرار گرفتن پروتز از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. تشخیص خط رویش طبیعی موها برای متخصصانی که در امر پروتز مو کار می کنند بسیار ساده می باشد از این جهت بهتر است که به توصیه مشاوران جهت تهیه یک پروتز موی حرفه ای عمل کنید.

برخی از افرادی که داوطلب استفاده از پروتز هستند ولی خط رویش در قسمت سر خود ندارند از این رو به آنها توصیه می شود که از پروتز موهایی استفاده کننده که جلوتور است. در این مورد درصد مشخص از تراکم موهای مورد استفاده برای قرارگیری بر روی سر، مشابه با موی انسان در نظر گرفته شده است از این جهت یک خط رویش کاملا طبیعی قابل مشاهده می باشد. در نتیجه با این نوع پروتز درصد تراکم در نظر گرفته شده به تدریج از کم به زیاد افزایش خواهد داشت و این مورد باعث می شود که تراکم و طبیعی بودن موها جلوه و نمود بیشتری داشته باشد.

استفاده از خط رویش طبیعی برای ساخت پروتز مو

اگر برای استفاده از پروتز مو فرد داوطلب در دور سر خود تراکم مو را به اندازه صد در صد و کامل داشته باشد برای او از پروتزهایی استفاده می شود که خط رویش موجود در آنها از کم و حدود هفتاد درصد شروع می شود و در نهایت در قسمت انتخایی به صد در صد می رسد تا هماهنگی مطلوب و هارمونی مناسبی در قسمت های مختلفی از سر پدیدار گردد.

اما در این میان افرادی که دارای خط رویش می باشند و تمایل دارند که پروتز را برای قسمت میانی سر خود استفاده کنند می توانند از پروتز مو به شکل های مختلف موجود مانند پروتز موی تمام تور، پروتز موهایی که به صورت دور سیلیکونی تهیه می شوند و یا انواع دیگر از مدل های موجود از پروتز استفاده کنند.

فیکس کردن پروتز مو

یکی از موارد مهمی که برای داوطلبان استفاده از پروتز مو وجود دارد این است که برخی از آنها می خواهند به صورت موقت از این محصول استفاده کنند. از این رو برای این افراد، فیکس کردن پروتز به صورت فیکس موقت خواهد بود تا بتوانند در طول روز از پروتز استفاده کرده و در شب آن را بردارند. اما فیکس ثابت برای افرادی بیشتر دارای کاربرد است که قرار است در طول شبانه روز از پروتز به عنوان موهای خود استفاده کنند و نمی خواهند آن را از سر خود خارج کنند. در هر صورت برای هر دو روش از فیکس کردن پروتز، باید خط رویش برای ساخت و ارائه محصول به دقت مورد توجه سازندگان قرار بگیرد.

متخصصان ما در موسسه ترمیم مو، خط رویش را به دقت بررسی کرده و متناسب و هماهنگ با آن بهترین نوع پروتز را  با بهترین چسب پروتز مو و بهترین کیفیت از بهترین برندهای روز دنیا ارائه می دهند تا مشتریان با یک محصول کاملا طبیعی و متفاوت دارای احساسی مطلوب باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *