شیوه های کاشت مو برای افراد فاقد بانک موی طبیعی

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

کاشت مو با شیوه پروتز مو شیوه ای شناخته شده برای بسیاری از افراد می باشد که با ریزش مو دست و پنجه نرم می کنند. ریزش مو یکی از عوامل شایع در بین خانم ها و آقایان می باشد که در سنین مختلف بر اثر عوامل مختلفی مانند استرس و بیماری های روحی روانی، داشتن مشکلات تیروییدی، گرفتن رژیم های دشواری که به منظور کاهش وزن مورد استفاده قرار می گیرد، جراحی و استفاده از برخی از داروها به صورت مداوم به وجود می آید. هنگامی که موهای سر شروع به ریزش می کند و قسمت های مختلفی از سر خالی می شود فرد به منظور درمان ریزش موهای خود می تواند از روش های جراحی کاشت مو و یا ترمیم مو با روش غیر جراحی که با نام پروتز مو شناخته می شود این مشکل را برطرف کند.

 

 

استفاده از پروتز مو به عنوان یک روش مناسب از کاشت مو

هنگامی که موهای سر به طور کامل ریخته باشد و فرد نتواند با استفاده از روش های جراحی کاشت مو مشکل طاسی خود را برطرف کند باید به روش های دیگر روی آورد. شیوه های کاشت مو برای افراد فاقد بانک موی طبیعی با استفاده از جدیدترین روش کاشت مو که با نام ترمیم مو شناخته می شود امکان پذیر است. یکی از روش های درمانی ترمیم مو که برای افراد فاقد بانک موی طبیعی پرکاربرد می باشد ترمیم مو به روش HRT است. در ترمیم مو با استفاده از این روش درمانی لایه ای بسیار نازک که با شبیه سازی پوست سر انسان ساخته شده است با توجه به مدل مو و حالت موی بیمار، کاشت موی مصنوعی و یا طبیعی با تراکم مناسب به صورت تار به تار بر روی آن با چسب پروتز مو مناسب و با کیفیت  سوار می شود  که هیچ گونه حساسیت یا عارضه ای برای بیمار ایجاد نمی کند بر روی سر فیکس می شود.

امروزه  بنا بر خرید و قیمت چسب پروتز مو با کیفیت و به صرفه از لحاظ هزینه استفاده از روش ترمیم مو  به دلیل این که از روش های کاشت مو بدون درد و خون ریزی و بدون بخیه محسوب می شود  طرفداران زیادی دارد.

 

کاشت مو به روش ترمیمی

کاشت مو بدون جراحی در موسسه ترمیم مو انجام می شود و قیمت پروتز مو در مقایسه با روش های درمانی کاشت مو با جراحی معقول تر می باشد. پایین ترین قیمت پروتز مو با استفاده از موهای مصنوعی ساخته می شود و فرد می تواند به صورت موقت از آن استفاده کند. افرادی که به دلیل بیماری های مختلف علاوه بر موهای سر، موهای ابروهای خود را نیز از دست داده اند می توانند با استفاده از پروتز ابرو زیبایی و اعتماد به نفس از دست رفته شان را به خود باز گردانند.

شاید این سوال برای بسیاری از افراد مطرح شود که بانک مو چیست؟ بانک مو به ناحیه ای از پوست بدن انسان گفته می شود که نسبت به نواحی دیگر در برابر ریزش مو مقاومت بالایی دارد و در صورتی که فرد دارای بانک مو باشد در روش های جراحی کاشت موی طبیعی به منظور جداسازی و استخراج مو برای پیوند مو به نواحی دیگر سر مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه بسیاری از افراد که دارای بانک مو نیز می باشند روش های غیر جراحی و ترمیم مو را به روش کاشت مو ترجیح می دهند و دلیل این امر داشتن درد و خونریزی، استفاده از بخیه، طبیعی نبودن خط رویش مو و...... در روش جراحی کاشت مو می باشد.

 

دسته بندی :
آموزش کاشت مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.