روش های جایگزین غیر جراحی برای کاشت مو و ابرو

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

امروزه با پیشرفت روش های درمانی در زمینه های کاشت مو و ابرو افراد می توانند بدون داشتن استرس و ترس از روش های جراحی، مشکلات مربوط به کم پشت شدن و یا ریختن موها و ابروهای خود را با شیوه های ترمیم مو و ابرو برطرف کنند. پروتز مو و پروتز ابرو که از روش های ترمیم مو و ابرو بدون جراحی می باشد این امکان را فراهم کرده است که بیمارانی که بر اثر داشتن بیماری آلوپسی، مشکلات طاسی، درمان های پزشکی و.... موهای خود را به طور کامل از دست داده اند و یا حجم زیادی از موهای آنها دچار ریزش شده است را برطرف کند. شیوه درمانی پروتز مو که جدیدترین روش کاشت مو به شمار می رود بدین صورت می باشد که به جای کاشت رشته های مو بر روی سر افراد که در روش جراحی کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد و با درد و بخیه همراه است و مشکلاتی مانند ایجاد تورم در نواحی از صورت را برای بیمار به وجود می آورد، از پروتزهای نانویی که با شبیه سازی بسیار زیاد به پوست سر انسان ساخته شده است برای کاشت موهای طبیعی با چسب پروتز مو مناسب از بهترین برندها استفاده می شود.

 

 

روش های مطلوب برای کاشت موی طبیعی

شاید برای بسیاری از افراد این تصور به وجود آید که پروتز مو همانند کلاه گیس بر روی سر دیده می شود و مشکلات مربوط به کلاه گیس را خواهد داشت. در رابطه با این تصور غلط باید گفت در روش ترمیم مو با استفاده از پروتز مو با توجه به درخواست بیمار از موهای 100% طبیعی استفاده می شود و یا به صورت ترکیبی از موهای مصنوعی و طبیعی استفاده می شود و یا از موهای مصنوعی به طور کامل برای ساخت آن استفاده می شود که این نوع پایین ترین قیمت پروتز مو می باشد.

در روش پروتز مو بر خلاف کلاه گیس از غشاء بسیار سبک و نازکی بر روی پوست سر استفاده می شود که به صورت مشبک ساخته شده و با شیوه های چسباندن و یا گره زدن به موهای خود فرد بر روی سر نصب می شود تا به صورت طبیعی و زیبا دیده شود. علاوه بر این پروتز مو دارای ماندگاری طولانی تری می باشد و به هنگام انجام فعالیت های روزمره هیچ گونه مشکلی برای فرد به وجود نمی آورد.

 

 

ترمیم موی غیر جراحی با استفاده از پروتز مو

شیوه ترمیم مو بدین صورت می باشد که در ابتدا در موسسه ترمیم مو با یک مشاوره طراحی اولیه شروع می شود و بیمار می تواند این اطمینان را داشته باشد که با انجام پروتز موی سر و یا پروتز ابرو به نتیجه دلخواه خود دست پیدا می کند. پروتز مو این امکان را برای فرد فراهم می کند که در کنار شست و شوی مو های خود بتواند آنها را به راحتی شسته و سشوار کند. هزینه ترمیم مو با توجه به جنس و نوع موهای به کار گرفته شده برای کاشت در پروتز مو و جنس خود پروتز مو و میزان تراکم موها متفاوت می باشد. اما به طور کلی می توان گفت در بین روش های کاشت مو، روش ترمیم مو  با قیمت پروتز مو  مناسب و کیفیت بالایی نسبت به روش های دیگر محسوب میشود .

 

دسته بندی :
آموزش کاشت مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.