آیا پروتز مو روش حرفه ای در ترمیم مو محسوب می شود؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

پروتز مو یکی از مدرن ترین شیوه های ترمیم مو محسوب می شود که با استفاده از روش های تخصصی بر روی پوست سر نصب می شود. امروزه پروتز مو به دلیل داشتن ویژگی های متمایز کننده و بارز در بین دیگر روش های کاشت مو که با جراحی صورت می گیرند به عنوان یک محصول مناسب با کیفیت بالا، درمان ریزش مو و طاسی کاربرد بسیار زیادی دارد. پروتز مو بدون استفاده از بانک موی بیمار موهایی که از نظر حالت مو و جنس مو شبیه به موهای خود فرد می باشد با استفاده از چسب پروتز مو  مخصوص و ضد حساسیت زا و یا با گره زدن تار به تار موهای پروتز مو به موهای طبیعی شخص و یا با استفاده از کیلیپس اکستنشن بر روی سر فیکس می شود.

در ارتباط با این موضوع که آیا پروتز مو روش حرفه ای در ترمیم مو محسوب می شود، می توان گفت در پروتز ها از موهای طبیعی انسانی استفاده می شود که با کاشت تار به تار داخل پروتز موجب طبیعی نشان دادن خط رویش می گردد از این رو روش حرفه ای در ترمیم مو محسوب می شود.

 

 

ضرورت تخصص در ارتباط با پروتز مو

در نتیجه موسسه ترمیم مو که در این زمینه از تجربه کافی برخوردار می باشد با در نظر داشتن جنس و رنگ موهای بیمار، میزان کم پشتی موها و یا طاس بودن سر با خرید و قیمت پروتز مو  مناسب که از جنس نانویی ساخته می شود و قابل رویت نمی باشد برای کاشت مو طبیعی و یا کاشت موی مصنوعی استفاده می کنند. پایین ترین قیمت پروتز مو با ترمیم موی نامرغوب انجام می شود که دارای ویژگی های زیر می باشد:

به جای استفاده از پروتزهای نانویی مرغوب از پروتزهای غیر استاندارد استفاده می شود.

از تار موهایی استفاده می شود که شبیه به موی انسان هستند و طبیعی نمی باشند.

کاشت مو به صورت تار به تار نمی باشد از این رو خط رویش طبیعی به نظر نمی رسد.

 

 

تاثیر کیفیت و تجربه در انجام پروتز موی حرفه ای

به طور کلی می توان گفت پروتز مو در صورتی روشی حرفه ای محسوب می شود که توسط کلینیک کاشت مو که دارای تجربه کافی و سابقه ای درخشان در این مورد می باشد انجام شود زیرا کیفیت مطلوب پروتز مو و جنس موهای به کار گرفته شده برای کاشت در پروتز و شیوه فیکس کردن آن بر روی سر مهم ترین عواملی هستند که حرفه ای بودن و یا غیر حرفه ای بودن این روش را تعیین می کنند. برای بیمارانی که به دلایل بیماری های خاص تحت شیمی درمانی قرار گرفته اند این امکان وجود دارد که علاوه بر پروتز موی سر با استفاده از پروتز ابرو مشکل نداشتن ابرو را برطرف کنند و زیبایی و اعتماد به نفس از دست رفته را به خود باز گردانند. هزینه ترمیم مو و ابرو در موسسه ترمیم مو با توجه به نیاز مشتری متفاوت می باشد و فرد می تواند با داشتن مشاوره رایگان و تخصصی با اطمینان خاطر انتخاب درستی را برای ترمیم موهای خود داشته باشد. موسسه ترمیم مو پس از مشاوره هزینه، قیمت و مدت ماندگاری را برآورد کرده و مرحله اجرا آغاز می شود.

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.