روش های فیکس کردن پروتز مو

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

پروتز مو که یکی از روش های عالی و کارآمد در ترمیم مو محسوب می شود در موسسه ترمیم مو توسط کادری مجرب و متخصص که در این زمینه سابقه ای درخشان دارند انجام می گیرد. ترمیم موی سر با روش پروتز از پیشرفته ترین و مدرن ترین روش های کاشت مو بدون جراحی و بسیار راحت است که نیاز به جلسات مختلف برای انجام این شیوه درمانی نیست و در یک جلسه چند ساعته قابل انجام است.

پروتز مو و پروتز ابرو برای تمامی افراد از جمله خانم ها و آقایان که به دلیل بیماری هایی همچون بیماری آلوپسی، بیماری پسوریازیس و.... به دلیل نداشتن مو از زیبایی ظاهری محروم هستند روشی ایده آل می باشد. بسیاری از بیماران به دنبال ترمیم موهای خود به صورت دائمی می باشند در ارتباط با این موضوع بهتر است بدانند که ترمیم مو چیست؟ ترمیم مو فرآیندی است که طی آن بخش های خالی سر افراد که دچار ریزش شده است و به صورت طاسی کلی یا موضعی دیده می شود توسط موهای جدید با روش های مختلفی با چسب پروتز مو مخصوص به  سر افراد اضافه می شود.

 

 

پروتز مو برای رفع طاسی

در صورتی که موها به صورت طبیعی در سر افراد به منظور رفع طاسی سر کاشته شوند کاملا طبیعی می باشند و قابلیت رشد دارند از این رو دائمی هستند. بانک مو به ناحیه ای از سر بیمار گفته می شود که در پس سر قرار دارد و به منظور کاشت طبیعی مو مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که فرد دارای بانک مو نباشد نمی توان از روش دائمی کاشت موی طبیعی برای رشد مجدد موهای سر استفاده کرد و در این صورت می توان با استفاده از روش نیمه ماندگار پروتز مو مشکلات طاسی کامل موهای مردان و زنان را برطرف کرد. قبل از این که با روش های فیکس کردن پروتز مو آشنا شوید بهتر است بدانید که ترمیم مو شامل سه بخش اساسی می باشد که در بر گیرنده: پروتز مو، موهای طبیعی که بر روی پروتز کاشته می شود و کراتین های گیاهی است.

 

 

روش های مختلف برای فیکس پروتز مو

روش های فیکس کردن پروتز مو بر روی سر با استفاده از کراتین های گیاهی و گره زدن موهای پروتز به موهای خود فرد یا با استفاده از کیلیپس های اکستنشن انجام می شود. در روش فیکس دائمی پروتز مو از موهای طبیعی برای کاشت بر روی پروتز مو با کیفیت بالا استفاده می شود که در صورت بهترین حالت نگهداری می تواند برای مدت زمان 2 سال به صورت دائمی بر روی سر باقی بماند و هیچ گونه مشکلی از لحاظ حساسیت و انجام فعالیت های روزمره برای فرد ایجاد نمی کند.

در روش فیکس موقت یا غیر دائمی پروتز مو می توان به منظور کاهش هزینه ترمیم مو از ترکیب موهای طبیعی و مصنوعی بر روی پروتز استفاده کرد. انواع پروتز مو در صورتی که جنس نامناسبی داشته باشند در ردیف پایین ترین قیمت پروتز مو قرار می گیرند و ممکن است عمری کمتر از 6 ماه داشته باشند.  انواع پروتز مو و خرید و قیمت پروتز مو با کیفیت بالا و یا نامناسب در فیکس ثابت و غیر دائمی پروتز مو نیز تاثیر بسزایی دارد.

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.