موهای کاشته شده بر روی پروتز مو چقدر مقاوم هستند؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

پروتز مو به عنوان یک شیوه نوین در امر کاشت یا ترمیم مو برای این که دارای طول عمر مناسب و ماندگاری بالا به لحاظ ویژگی های کیفی باشد لازم است که در ساخت و طراحی آن دقت کافی به عمل آمده و از مواد خیلی مرغوب به عنوان دیتیل اصلی ساختاری در آن استفاده شود. بنابراین پیشنهاد می شود آن دسته از افرادی که با مشکل ریزش مو و یا طاسی مو رو به رو هستند به موسسه ترمیم مو که از اعتبار بالایی برخوردار می باشد مراجعه کنند تا از این طریق بتوانند موهای از دست رفته خود را به همان حالت طبیعی قبل بازیابند.

ممکن است این سوال برای بسیاری از آقایان و خانم ها پیش آمده باشد که موهای کاشته شده بر روی پروتز مو چقدر مقاوم هستند؟ در ارتباط با پاسخ این سوال بهتر است اطلاعات کلی در ارتباط با پروتز مو داشته باشید. در موسسه ترمیم مو که سال ها تجربه در این زمینه دارد، از پروتز مو با کیفیت بالا استفاده می شود و این بدین معنا است که چسب پروتز مو  مرغوب که از جنس نانویی ساخته شده است در برابر خرابی و پارگی مقاومت بسیار بالایی دارد و این امر موجب می شود که دوام ترمیم مو نیز افزایش پیدا کند.

در واقع مقاومت موهای کاشته شده بر روی پروتز مو به مقاومت خود پروتز مو بستگی دارد زیرا به نسبتی که پروتز کیفیت ساخت بالاتری داشته باشد موهای طبیعی که به صورت تار به تار با تراکم مختلف بر روی آن بافته می شود نیز ماندگاری بیشتری خواهد داشت و مقاوم تر می باشند.

 

 

ویژگی های مناسب برای یک پروتز موی باکیفیت

قیمت پروتز مو ارتباط مستقیم با جنس پروتز دارد و بسیاری از موسسات ترمیم مو با به کارگیری پروتزهایی که عمری کمتر از سه ماه دارند پایین ترین قیمت پروتز مو را در اختیار دوستانی که برای ترمیم مو مراجعه می کنند قرار می دهند. با توجه به این که پروتز مو روشی نیمه ماندگار است و برای مدت زمان طولانی قرار است بر روی سر باقی بماند از پروتز مو با کیفیت بالا استفاده می شود که مشکلی بابت رسیدن آب و هوا و رطوبت نداشته باشد و از این طریق مسائلی مانند کپک زدن و یا قارچ زدن را در سر ایجاد نمی کند. مقاومت بالای موهای کاشته شده بر روی پروتز این امکان را برای افراد به وجود می آورد که پس از ترمیم مو که با هدف درمان ریزش مو انجام می گیرد بتوانند به راحتی و بدون هیچ گونه نگرانی فعالیت های روزانه خود را انجام دهند و مشکلی بابت انجام فعالیت های ورزشی ایجاد نمی کند.

افرادی که دچار بیماری آلوپسی هستند می توانند با استفاده از پروتز مو که جدیدترین روش کاشت مو می باشد حالت موی طبیعی را داشته باشند. در روش پروتز مو به منظور طبیعی جلوه دادن آن عوامل مختلفی مانند مدل مو و حالت موی آقایان و خانم ها در نظر گرفته می شود و بدین ترتیب بیمار پس از نصب و فیکس شدن آن بر روی سر از رضایت کافی برخوردار خواهد بود.

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.