تفاوت ها و شباهت های پروتز مو و ابرو

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

پروتز مو و پروتز ابرو جدیدترین روش کاشت مو و ابرو می باشد و برای افرادی مناسب است که برای درمان ریزش موهای خود به دنبال کاشت مو بدون درد و خون ریزی می باشند. امروزه روش های درمانی مختلفی به منظور درمان ریزش مو به کار گرفته می شود که از شایع ترین آنها کاشت مو و کاشت ابرو با روش جراحی می باشد. کاشت مو و کاشت ابرو با روش جراحی مانند روش های درمانی دیگر دارای مزایا و معایب گوناگونی می باشد. مهم ترین مزیت کاشت مو و کاشت ابرو با روش جراحی این است که روش درمانی ماندگار است و نیازی به ترمیم ندارد. مهم ترین معایب این روش درمانی این است که فرد در صورتی می تواند از روش کاشت مو و کاشت ابرو استفاده کند که دارای بانک موی طبیعی (موهایی که در برابر ریزش  مقاومت بالایی دارند و در پشت سر واقع می شوند) باشد و علاوه بر این با درد و خون ریزی و جای بخیه همراه است. باید توجه داشت پروتز مو و پروتز ابرو بهترین روش درمانی برای افرادی است که از طاسی مو رنج می برند و به دلیل داشتن بیماری های سرطانی و بیماری آلوپسی نمی توانند از روش کاشت موی طبیعی بهره مند شوند.

 

 

شباهت ها و تفاوت های موجود در پروتز مو و ابرو

پروتز ابرو کاربردهای مختلفی دارد و فرد مراجعه کننده به موسسه ترمیم مو می تواند با توجه به چهره و مدل ابروهای خود از این شیوه جدید بهره مند شود. شباهت هایی که بین پروتز ابرو و پروتز مو وجود دارد شامل موارد زیر می باشد:

استفاده از پروتزهای نانویی بسیار سبک به منظور طبیعی جلوه دادن آن بر روی سر و ابرو

استفاده از موهای طبیعی و انسانی بر روی پروتز مو و پروتز ابرو

استفاده از شیوه های یکسان برای نصب و فیکس کردن آنها بر روی سر و ابرو

امکان استفاده از موهای طبیعی و یا ترکیب موهای طبیعی و مصنوعی و یا مصنوعی بر روی پروتز موی سر و پروتز موی ابرو وجود دارد و در صورتی که از موهای مصنوعی برای کاشت بر روی پروتز استفاده شود پایین ترین قیمت پروتز مو و پروتز ابرو را خواهد داشت.

پروتز مو و پروتز ابرو هر دو از روش های غیر جراحی به شمار می روند.

هزینه ترمیم پروتز مو و ابرو با توجه به جنس پروتز، تراکم مو و جنس موهای پروتز و نوع نصب آن تعیین می گردد.

برای پروتز مو و ابرو از پروتزهای مشبکی استفاده می شود که امکان عبور هوا را در سر و ابرو به وجود می آورد و مانع از کپک زدن و قارچ زدن در این نواحی می گردد.

پروتز مو و پروتز ابرو امکان دست یافتن به هدف های زیبایی مورد نیاز را با روشی غیر تهاجمی و نوین برای خانم ها و آقایان فراهم می کند.

تفاوت هایی که بین پروتز ابرو و پروتز مو وجود دارد شامل موارد زیر می باشد:

میزان تراکم موهای کاشته شده بر روی پروتزهایی که به منظور نصب بر روی سر مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر است.

استفاده از موهای طبیعی بلندتر بر روی پروتز موی سر

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.