مراحل ساخت پروتز مو

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

برای شناخت بیشتر ترمیم مو با روش پروتز مو بهتر است بدانید که این روش درمانی که به منظور درمان ریزش مو و جبران طاسی کاربرد بسیار زیادی دارد و جدیدترین روش کاشت مو به شمار می رود. پروتز مو شامل سه بخش اساسی می باشد اولین بخش آن خود پروتز است که با بالاترین کیفیت ساخته می شود، دومین بخش پروتز، استفاده از موهای طبیعی و انسانی می باشد که برای کاشت مورد استفاده قرار می گیرد و سومین بخش شامل چسب پروتز مو  و کراتین های گیاهی می باشد که برای فیکس کردن پروتز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

مراحل ساخت پروتز مو

با توجه به این که دوستانی که برای جبران ریزش موهای خود و یا رفع طاسی سر به موسسه ترمیم مو مراجعه می کنند حالت مو و مدل موی متفاوتی دارند و میزان تراکم موهای آنها با یکدیگر متفاوت می باشد یک جلسه مشاوره برای آنها در  کلینیک پروتز مو  پاسارگادهیر نظر گرفته می شود و پس از بررسی های لازم از پروتزهایی که بسیار سبک می باشند و از جنس نانویی در لابراتورهای پزشکی ساخته شده اند استفاده می شود.

پس از ساخت پروتز مو با کیفیت بالا نوبت به مرحله کاشت موهای طبیعی بر روی آن است که در این مرحله به منظور افزایش مقاومت موهای کاشته شده و طبیعی نشان دادن آن بر روی سر از روش کاشت تار به تار بر روی پروتز استفاده می شود. روش نصب پروتز مو نیازمند مدت زمان طولانی نمی باشد و بر خلاف کاشت موی طبیعی بر روی سر که به مدت زمان طولانی نیاز دارد و با درد و خون ریزی همراه است فرد پس از پروتز مو می تواند به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازد.

 

 

ویژگی های مفید در پروتز مو

مهم ترین مزیت استفاده از این متد این است که برای کاشت موهای طبیعی حالت مو و مدل موی خانم ها و آقایان در نظر گرفته می شود و امکان رنگ کردن، سشوار کردن و.... بر روی موهای کاشته شده وجود دارد از این رو آقایان و خانم ها می توانند بدون کوچکترین احساس نگرانی از این روش درمانی بهره مند شوند.

پس از کاشت موهای طبیعی بر روی پروتز مو که از روش های کاشت مو بدون درد و خون ریزی است نوبت به فیکس کردن آن بر روی سر می رسد. این مرحله اهمیت بسیار زیادی در مقاومت و ماندگاری پروتز مو بر روی سر دارد از این رو برای نصب آن از چسب هایی مانند چسب رولی پروتز مو،چسب رولی پروتز موultrahold ،چسب پروتز مو  قرمز،چسب پروتز مو  آبی و.... استفاده می شود که به صورت ضد حساسیت هستند و مقاومت بالایی دارند. روش های دیگری نیز برای نصب پروتز بر روی سر وجود دارد که می توان استفاده از کیلیپس اکستنشن و بافت موهای پروتز مو به موهای طبیعی خود فرد را نام برد. از مهم ترین ویژگی های پروتز موی سر این است که در این روش کاشت مو بدون جراحی انجام می شود و قیمت پروتز مو نسبت به روش های جراحی کاشت مو با قیمت پایین تری انجام می شود. هزینه و قیمت پروتز مو با جنس پروتز، تراکم مو و استفاده از موهای طبیعی یا مصنوعی برای کاشت بر روی پروتز ارتباط مستقیم دارد.

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.