پروتز مو در انواع بلند و کوتاه چه تفاوتی دارد؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

یکی از سوالات رایجی که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را برای انتخاب روش ترمیم مو به خود مشغول کند این است که آیا امکان استفاده از پروتز مو در انواع بلند و کوتاه در این روش وجود دارد؟ ترمیم مو روش جدید کاشت مو فاقد هر نوع جراحی و جایگزین کاشت مو با جراحی می باشد. افرادی که به دلایل مختلف قادر به استفاده از کاشت مو نیستند و یا تمایل به استفاده از این روش جراحی برای بازگشت موهای خود ندارند می توانند برای درمان ریزش موهای خود روش پروتز مو را که از متدهای نوین محسوب می شود را انتخاب کنند. با توجه به این که پروتز مو می تواند هم برای آقایان و هم برای خانم ها ساخته شود امکان استفاده از موهای کوتاه و بلند برای کاشت در پروتزهای نانویی وجود دارد. پروتز موی آقایان و خانم ها از نظر جنس، ساختار و نحوه استفاده با یکدیگر تفاوتی ندارند.

 

تفاوت در نوع پروتز موی انتخابی برای خانم ها و آقایان

مهم ترین تفاوت های پروتز برای موهای آقایان و خانم ها شامل موارد زیر می باشد:

شکل پروتز

نوع پروتز 

استفاده از موهای طبیعی تر برای کاشت در پروتز موی زنان

استفاده از موهای بلند تر در پروتز موی زنان

حالت مو و مدل موی آقایان و خانم ها با یکدیگر متفاوت می باشد از این جهت برای طبیعی جلوه دادن پروتز موی آقایان از موهای کوتاه تری برای کاشت استفاده می شود و پروتز موی بلند برای خانم ها پرکاربرد تر می باشد زیرا بافت موی زنان با بافت موی مردان تفاوت زیادی دارد. قیمت پروتز مو  با استفاده از  پروتز موی بلند تر مقداری بیشتر از پروتز موی کوتاه می باشد و دلیل آن تراکم بیشتر و نوع پروتز مو با کیفیت به کار گرفته شده برای کاشت مو می باشد.

 

 

پروتز مو بدون محدودیت در تراکم موهای کاشته شده

خانم هایی که با مشکل ریزش مو رو به رو می شوند و یا به دلیل داشتن بیماری آلوپسی و یا بیماری های سرطانی موهای آنها به صورت کامل ریخته است می توانند با استفاده از پروتز موی طبیعی زیبایی خود را باز یابند. یکی از مهم ترین تفاوت های پروتز مو با کاشت مو این است که در پروتز مو هیچ گونه محدودیتی از نظر میزان تراکم مو وجود ندارد از این رو خدمات پروتز مو در تهران با درخواست بیمار می تواند میزان تراکم را افزایش دهد. حال آنکه در روش کاشت مو تراکم موها ارتباط مستقیم با بانک موی فرد مراجعه کننده دارد و در صورتی که فرد دارای بانک موی با تراکم بالا نباشد پس از کاشت موی طبیعی موهای فرد به صورت کم پشت دیده می شود. افرادی که به صورت کامل طاس هستند می توانند به دلخواه خود پروتز موی کوتاه و یا پروتز موی بلند را انتخاب کنند زیرا پروتز مو به صورت کامل بر روی سر آنها قرار می گیرد و به دلیل نداشتن مو، بر روی سر به صورت کاملا طبیعی و زیبا دیده می شود. امروزه بهترین مراکز کاشت مو با استفاده از جدیدترین روش کاشت مو  مشکلات ریزش مو و کم پشتی موها را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف می کنند.  

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.