پروتز مو برای پوست های چرب و خشک چگونه است؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

امکان استفاده از روش کاشت بدون جراحی، بدون درد و خون ریزی که با نام پروتز مو شناخته می شود برای پوست های چرب و خشک وجود دارد. با توجه به این موضوع که چربی پوست سر در بسیاری از مواقع مشکلاتی را برای افراد ایجاد می کند، افرادی که با این مشکل مواجه هستند می توانند با بهره گیری از راهکارهای زیر مشکلات چربی پوست سر را کمتر و یا به صورت کامل برطرف کنند.

استفاده از شامپوهای مخصوص موهای چرب برای شستشوی موها بهترین گزینه می باشد.

هنگام شستشوی موها از آب ولرم و یا سرد استفاده کنید.

از شامپوهای نرم کننده استفاده نکنید و در صورت نیاز تنها برای سر مو از آن استفاده کنید.

ترکیب یک فنجان آب و یک فنجان سرکه می تواند چربی موها را تا حدود زیادی کاهش دهد

اگر خشکی پوست سر مهم ترین دلیل برای چرب شدن مو باشد استفاده از شامپوهایی که حاوی روغن های مخصوصی می باشند می توانند در کاهش چربی موی سر تاثیرگذار باشند.

 

 

روش درمانی پروتز مو

افرادی که برای درمان ریزش مو و کم پشتی موهای خود از روش درمانی پروتز مو استفاده می کنند می توانند با استفاده از فیکس موقت، تنها در طول روز از پروتز مو استفاده کنند و یا با استفاده از فیکس ثابت، پروتز مو را برای مدت زمان طولانی تری بر روی سر خود نگه دارند. افرادی که دارای پوست چرب و یا خشک می باشند و از فیکس ثابت استفاده می کنند می توانند پس از گذشت 24 ساعت حمام کنند و این اطمینان را داشته باشند که با انجام فعالیت های روزمره و رفتن به استخر هیچ گونه نگرانی برای جدا شدن پروتز مو از سر آنها وجود ندارد.

 

 

تفاوت پروتز مو برای پوست های خشک و چرب

مهم ترین تفاوت پروتز مو برای افرادی که پوستی چرب دارند با افرادی که پوستشان خشک است در مدت زمان فیکس مجدد پروتز بر روی سر می باشد. در فیکس ثابت پروتز مو افرادی که دارای پوست چرب می باشند نیاز است که پروتز هفته ای یکبار از سرشان جدا شود و با استفاده از چسب های گیاهی مخصوص و ضد حساسیت که به منظور فیکس کردن آن مورد استفاده قرار می گیرد به صورت مجدد تعویض می شود. تعویض چسب پروتز مو  مجدد برای افرادی که پوست خشکی دارند هر دو هفته یک بار انجام می شود.

افرادی که پوست چربی دارند می توانند قبل از استفاده از پروتز موی مناسب برای رفع کم پشتی موهای خود، از روش های درمانی بالا به منظور کاهش چربی پوستشان استفاده کنند و پس از آن با خیالی آسوده و دردسر کمتر از روش درمانی ترمیم مو بهره مند شوند. قیمت پروتز مو به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آنها شامل استفاده از نوع فیکس ثابت و یا موقت، جنس پروتز، تراکم موهای بلند و یا کوتاه در پروتز و استفاده از موهای طبیعی، مصنوعی و یا ترکیب موهای طبیعی و مصنوعی در ساختار پروتز می باشد. پروتز مو با کیفیت بالا دارای قیمت بیشتری نسبت به پروتزهای بی کیفیت می باشد و  خرید پروتز مو  با کیفیت به دلیل طبیعی دیده شدن آن بر روی سر متقاضیان بیشتری دارد.

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.