طراحی خوب موها در پروتز مو چگونه انجام می شود؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

یکی از مهم ترین دلایلی که امروزه پروتز مو از پرطرفدارترین روش های درمان ریزش مو و طاسی سر به شمار می رود، طراحی خوب موها در پروتز مو می باشد. خانم ها و آقایان دارای حالت و مدل موی متفاوتی می باشند و جنس موهای آنها نیز با یکدیگر تفاوت بسیار زیادی دارد از این رو استفاده از کلاه گیس های مصنوعی که به صورت موقت کاربرد دارند و موجب تعریق، گرما، خیس شدن سر و.... می گردند و به صورت غیر طبیعی بر روی سر دیده می شوند نمی توانند انتخاب مناسبی برای درمان طاسی و یا ریزش موی آنها باشد. کلینیک پروتز مو پس از مراجعه افرادی که قصد دارند با استفاده از پروتز مو زیبایی از دست رفته خود را باز گردانند راهنمایی های لازم را در اختیار آنها قرار می دهد و پس از بررسی مدل، جنس و حالت موی فرد از جدیدترین و طبیعی ترین پروتز برای کاشت مو استفاده می کند.

 

 

طراحی انواع استاندارد از پروتز مو

در پروتزهای جدید که برای روش درمانی ترمیم مو مورد استفاده قرار می گیرند استانداردهای مورد نیاز رعایت شده است و با امکان عبور رطوبت و هوا از تعریق و خیس شدن و ایجاد آلودگی های قارچی و باکتری بر روی سر جلوگیری می کند. پس از انتخاب پروتز نوبت به مرحله طراحی خوب موها در پروتز مو می رسد. اگر کاشت موها بر روی پروتز مو به صورت کلی و یا چند تایی صورت گیرد پس از نصب جلوه ای غیر طبیعی خواهد داشت و همانند کلاه گیس دیده می شود از این رو در موسسه ترمیم مو و 

خدمات پروتز مو در تهران به منظور طراحی خوب و ایده آل موها بر روی پروتز مو و جلب رضایت مشتری، تارهای موی طبیعی را به صورت تک به تک بر روی پروتز مشبک با تراکم مناسب می کارند.

 

 

دلایل استفاده از تار موهای طبیعی بر روی پروتز

شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش آید که دلیل استفاده از تارموهای طبیعی در روش پروتز مو چیست؟ استفاده از موهای طبیعی امکان رنگ کردن، حالت دادن و هرگونه کاری که می توان بر روی موهای طبیعی سر انجام داد را به وجود می آورد و حالت طبیعی آن در جلوی سر همانند خط رویش موی فرد دیده می شود و از این لحاظ فرد، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کند. پایین ترین قیمت پروتز مو با جنس موهای به کار گرفته شده برای کاشت در پروتز نانویی ارتباط مستقیم دارد و به طور کلی می توان گفت خرید و قیمت پروتز مو با استفاده از پروتز نانویی که از موهای طبیعی برای کاشت تار به تار بر روی آن استفاده شده است و با چسب پروتز مو گیاهی ضد حساسیت بر روی سر فیکس می شود هزینه بیشتری خواهد داشت. استفاده از پروتز نانویی که دارای وزن بسیار سبکی می باشد و همانند پوست سر ساخته شده است موجب می شود که با فیکس شدن بر روی سر هیچ گونه مشکلی برای فرد ایجاد نکند و به درخواست فرد می تواند به صورت فیکس موقت و یا فیکس ثابت بر روی سر قرار بگیرد.

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.