معایب پروتز مو و نحوه برطرف کردن آن

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

امروزه با پیشرفت در زمینه کاشت موی طبیعی راهکارهای مختلفی جهت ترمیم مو با هدف درمان ریزش مو به بیماران ارائه می شود که یکی از بهترین این روش ها پروتز مو است. این پروتزها به نحوی طراحی و تولید می شوند که مشکلات کلاه گیس های قدیمی را ندارند. به طور کلی باید گفت بسته بودن سطح گلاه گیس مشکلات مختلفی را برای افراد ایجاد می کرد که مهم ترین آنها شامل عرق کردن سر و آلودگی های قارچی و باکتری بود. سنگین بودن کلاه گیس و غیر دائمی بودن آن از دیگر معایب آن محسوب می شد. تنها معایبی که می توان در ارتباط با پروتز مو عنوان کرد غیر اصلی بودن متریال و جنس آن می باشد بدین معنا که اگر برای تهیه پروتز مو به مراکز غیر معتبر و ناشناخته  مراجعه کنید ممکن است از جنس طبیعی و ارگانیک نباشد و در نتیجه موجب ایجاد عوارضی مانند حساسیت و عفونت در پوست سر گردد.

و اما با مراجعه به کلینیک پروتز مو پاسارگادهیر ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که با خیال راحت از این روش نوین پروتز مو برای زیبایی دلخواه خود با بهترین و با کیفیت ترین برندهای موجود بهره ببرید.

 

 

انواع پروتز موی باکیفیت

در موسسه ترمیم مو شناخته شده از پروتز مو با کیفیت بالا جهت رفع درمان ریزش مو استفاده می شود. منظور از پروتز مو با کیفیت بالا پروتزهایی است که از نظر شکل ظاهری شباهت بسیار زیادی به پوست سر انسان دارد و به صورت توری بسیار نازک و مشبک ساخته شده و به تولید می رسد و امکان عبور هوا را هنگام نصب بر روی سر ایجاد می کند از این رو معایب پروتزهای نامرغوب را نخواهد داشت. بهترین مرکز کاشت مو از چسب پروتز مو گیاهی معتبر و ضد حساسیت برای فیکس کردن پروتز بر روی سر فرد مراجعه کننده استفاده می کنند.

پیوند مو در روش پروتز مو بدین صورت است که از موهای طبیعی انسانی استفاده می شود که موهای خود شخص مراجعه کننده نیست اما از نظر جنس، حالت مو و مدل مو شباهت زیادی به موهای خود فرد دارد و به جای کاشت مستقیم در سر افراد در پروتز مشبک به صورت تار به تار کاشته می شود و این روش ترمیم مو را می توان از بهترین روش های کاشت مو برای موهای کم پشت به شمار آورد.

 

 

معایب کلی پروتز مو

در ارتباط با معایب کلی پروتز موی با کیفیت تنها می توان گفت افرادی که به مواد پروتز حساسیت دارند نباید این روش را برای درمان ریزش موهای خود استفاده کنند. افراد کمی ممکن است به مواد مرغوب پروتز حساسیت داشته باشند زیرا مواد نانویی که در پروتز وجود دارد هیچ گونه حساسیتی برای فرد به وجود نخواهد آورد. یکی از راهکارهای برطرف کردن این معایب، استفاده از پروتزهای نانویی به جای پروتزهای قدیمی است که امکان عبور هوا و رطوبت را از سر فراهم نمی کردند در نتیجه موجب بروز مشکلات مختلفی برای فرد می شدند. علاوه بر این استفاده از چسب پروتز مو گیاهی و بیولوژیکی مخصوص که برای ثابت نگه داشتن و فیکس کردن پروتز بر روی سر مورد استفاده قرار می گیرد توانسته است مشکلات مربوط به پروتز مو را برطرف کند. گرچه پروتز موی سر به صورت دائمی نمی باشد اما می توان برای مدت زمان طولانی از آن استفاده کرد.

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.