ترمیم پروتز مو چگونه انجام می شود؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

ترمیم پروتز مو جدید ترین روش برای بازگردادندن زیبایی از دست رفته پروتز است که در نهایت نیاز به خرید پروتز مو را در مدت زمان کن از بین می برد و فرد می تواند از این محصول به مدت طولانی تری استفاده کند. مهم ترین مزیت های پروتز مو شامل موارد زیر می باشد:

روش نوین کاشت مو برای موهای کم پشت بدون جراحی محسوب می شود.

کاشت موی طبیعی بر روی لایه نازکی از جنس مواد مرغوب و نانویی انجام می شود.

بهترین روش برای ترمیم مو و درمان ریزش مو بدون درد و خون ریزی است.

قابلیت نصب به صورت فیکس ثابت و فیکس موقت را دارد.

هزینه و قیمت پروتز مو پایین تر از هزینه کاشت مو با روش جراحی می باشد.

بهترین روش پیوند مو برای افرادی است که با بیماری آلوپسی رو به رو هستند.

موها به جای کاشت مستقیم در پوست سر در لایه نازک شبیه به پوست سر انسان  با چسب پروتز مو کاشته می شوند.

 

 

ترمیم پروتز مو و ابرو

ترمیم پروتز ابرو و مو بدین صورت انجام می شود که پس از مراجعه فرد به موسسه ترمیم مو با توجه به نیاز آنها و تعیین هزینه ترمیم مو از موهای طبیعی یا مصنوعی برای ترمیم در قسمت هایی از پروتزهای نانویی که موها حالت و زیبایی خود را از دست داده اند انجام می گیرد.

پروتزهایی که برای بیمار در نظر گرفته می شود بر اساس حجم، دلایل طاسی، مدل طاسی فرد و جنس مو و حالت موی فرد در لابراتورهای پزشکی ساخته می شوند. بدین صورت که با ورود فرد به اتاق نمونه برداری بخشی از موهای سرش گرفته می شود تا مویی که در پروتز مو کاشته می شود از نظر جنس و رنگ با موی خود فرد مطابقت داشته باشد. پس از ساخت پروتز مو فرد وارد مرحله نصب پروتز بر روی سر می شود. برای متصل کردن پروتز مویی بر روی سر فرد از کراتینه های گیاهی مخصوص استفاده می شود و مراحل هیرکات با دقت هر چه تمام تر انجام می شود تا مشتری به مدل دلخواه خود دست پیدا کند. در مرحله بعدی موهای نصب شده شسته و سشوار می شوند و مراحل نصب و جدا سازی پروتز مو به فرد آموزش داده می شود. نکته ای که در ارتباط با قیمت پروتز مو وجود دارد این است که نوع موهای طبیعی یا مصنوعی و تراکم آنها مهم ترین عواملی است که در قیمت پروتز مو تاثیرگذار می باشند.

 

 

ترمیم پروتز مو با استفاده از موهای مصنوعی و طبیعی

ترمیم پروتز مو با استفاده از موهای مصنوعی برای افرادی مناسب است که از پروتز مو برای فیکس موقت استفاده می کنند. افرادی که تصمیم دارند از ترمیم پروتز مو برای مدت طولانی تری استفاده کنند و از روش فیکس ثابت استفاده می کنند بهتر است از موهای طبیعی برای کاشت در پروتز استفاده کنند به این دلیل که نیاز به ترمیم آنها در مدت زمان طولانی تری اتفاق می افتد و دوام بیشتری دارد. ترمیم مو با کاربرد مناسب موهای طبیعی در قسمت هایی از صفحه مشبک که موها حالت اولیه را ندارند نیاز به دقت و تخصص بالایی دارد تا فرد بتواند با هزینه ای کمتر بهترین نتیجه را از کار ارائه شده بگیرد. از این رو لازم است برای ترمیم پروتز مو و ابرو به کلینیک پروتز مو   که تبحر کافی در این مورد دارد مراجعه کنید.  هم اکنون میتوانید برای گرفتن مشاوره رایگان خدمات پروتز مو در تهران پاسارگادهیر تماس حاصل فرمایید .

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.