پروتز موی منظم چه مشخصاتی دارد؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

ترمیم مو روشی است که برای جبران موهای از بین رفته با روش پروتز مو و موهای طبیعی کاشته شده در آن با استفاده از چسب پروتز مو  گیاهی و ضد حساسیت بر روی پوست سر فرد انجام می شود. پروتز یکی از ارکان اصلی ترمیم مو به شمار می رود و انواع پروتز مو با کیفیت بالا با استفاده از مواد نانویی مرغوب و ضد حساسیت ساخته می شوند که عمر و دوام بالایی دارند و امکان ریخته شدن موهای کاشته شده در پروتز وجود ندارد و به هیچ عنوان پاره نمی شوند. در مقایسه با پروتز موی با کیفیت و پروتز موی نامرغوب و بی کیفیت می توان گفت پروتز مویی که با استفاده از مواد نانویی ساخته شده است وزن بسیار سبکی دارد، موهای کاشته شده داخل آن به صورت طبیعی و نرم است و موها با استفاده از روش کاشت تار به تار صورت منظم و مرتب داخل پروتز کاشته شده اند. اما یک پروتز نامرغوب این ویژگی ها را ندارد.

 

 

استانداردهای ضروری برای ساخت پروتز مو و ابرو

این موضوع که در ساخت پروتز مو و پروتز ابرو استانداردهای لازم رعایت شده باشد بسیار با اهمیت می باشد از این رو کلینیک پروتز مو  که در این زمینه دارای سابقه ای درخشان می باشد موارد بهداشتی را برای ساخت ترمیم مو  و پروتز ابرو رعایت می کند و از بهترین مواد که دارای گواهینامه های بین المللی می باشند برای ساخت انواع پروتز بهره مند هستند تا از این طریق هیچ نوع عوارضی برای سلامت اشخاص ایجاد نشود.

در پروتز موی منظم، موهایی که برای کاشت مورد استفاده قرار می گیرند موهای کاملا طبیعی و شبیه به موهای شخص مراجعه کننده می باشد و به صورت منظم و تار به تار با تراکم دلخواه مشتری در پروتز کاشته می شوند از این رو به صورت کاملا طبیعی بر روی سر دیده می شوند. پروتز موی منظم راهکاری زیرکانه برای درمان ریزش مو به شمار می رود که در بهترین مرکز کاشت مو بدون روش جراحی و در مدت زمان کمتر از 4 ساعت با توجه به نوع طاسی فرد و مقدار ریزش موها و جنس و حالت مو، طراحی و ساخته شده و بر روی پوست سر  با انواع چسب پروتز مو با کیفیت نصب می شود.

 

 

موارد مورد توجه در پروتز مو

افرادی که از پروتز مو به صورت فیکس ثابت بهره مند می شوند برای نگهداری بهتر آن می توانند از شامپوهای طبیعی که فاقد نمک و سولفات می باشد برای شستشوی سر خود استفاده کنند و از استعمال نرم کننده در در نواحی بیس پروتز خودداری کنند. برای افزایش دوام و ماندگاری پروتز بهتر است از حرکات شدید و ناگهانی خودداری کنید. امروزه پروتز موی منظم با وجود این که روشی نیمه ماندگار و غیر دائمی محسوب می شود توانسته است جایگاه گسترده ای را در موسسه ترمیم مو و کاشت مو برای درمان موهای کم پشت به خود اختصاص دهد. این روش درمانی به ویژه برای افرادی که به دلایل شخصی و یا داشتن بیماری آلوپسی و یا بیماری های سرطانی موهای آنها شروع به ریزش می کند و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند انتخابی هوشمندانه می باشد. این افراد می توانند علاوه بر پروتز مو از روش درمانی پروتز ابرو نیز برای کم پشتی و کچلی ابروهای خود استفاده کنند.

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.