آموزش پروتز مو

پروتز موی منظم چه مشخصاتی دارد؟

ترمیم مو روشی است که برای جبران موهای از بین رفته با روش پروتز مو و موهای طبیعی کاشته شده در آن با استفاده از چسب پروتز مو  گیاهی و ضد حساسیت بر روی پوست سر فرد انجام می شود. پروتز یکی از ارکان اصلی ترمیم مو به شمار می رود و انواع پروتز مو با کیفیت بالا با استفاده از مواد نانویی مرغوب و ضد حساسیت ساخته می شوند که عمر و دوام بالایی دارند و امکان ریخته شدن موهای کاشته شده در پروتز وجود ندارد و به هیچ عنوان پاره نمی شوند. در مقایسه با پروتز موی با کیفیت و پروتز موی نامرغوب و بی کیفیت می توان گفت پروتز مویی که با استفاده از مواد نانویی ساخته شده است وزن بسیار سبکی دارد، موهای کاشته شده داخل آن به صورت طبیعی و نرم است و موها با استفاده از روش کاشت تار به تار صورت منظم و مرتب داخل پروتز کاشته شده اند. اما یک پروتز نامرغوب این ویژگی ها را ندارد.

استانداردهای ضروری برای ساخت پروتز مو و ابرو

این موضوع که در ساخت پروتز مو و پروتز ابرو استانداردهای لازم رعایت شده باشد بسیار با اهمیت می باشد از این رو کلینیک پروتز مو  که در این زمینه دارای سابقه ای درخشان می باشد موارد بهداشتی را برای ساخت ترمیم مو  و پروتز ابرو رعایت می کند و از بهترین مواد که دارای گواهینامه های بین المللی می باشند برای ساخت انواع پروتز بهره مند هستند تا از این طریق هیچ نوع عوارضی برای سلامت اشخاص ایجاد نشود.

در پروتز موی منظم، موهایی که برای کاشت مورد استفاده قرار می گیرند موهای کاملا طبیعی و شبیه به موهای شخص مراجعه کننده می باشد و به صورت منظم و تار به تار با تراکم دلخواه مشتری در پروتز کاشته می شوند از این رو به صورت کاملا طبیعی بر روی سر دیده می شوند. پروتز موی منظم راهکاری زیرکانه برای درمان ریزش مو به شمار می رود که در بهترین مرکز کاشت مو بدون روش جراحی و در مدت زمان کمتر از 4 ساعت با توجه به نوع طاسی فرد و مقدار ریزش موها و جنس و حالت مو، طراحی و ساخته شده و بر روی پوست سر  با انواع چسب پروتز مو با کیفیت نصب می شود.

موارد مورد توجه در پروتز مو

افرادی که از پروتز مو به صورت فیکس ثابت بهره مند می شوند برای نگهداری بهتر آن می توانند از شامپوهای طبیعی که فاقد نمک و سولفات می باشد برای شستشوی سر خود استفاده کنند و از استعمال نرم کننده در در نواحی بیس پروتز خودداری کنند. برای افزایش دوام و ماندگاری پروتز بهتر است از حرکات شدید و ناگهانی خودداری کنید. امروزه پروتز موی منظم با وجود این که روشی نیمه ماندگار و غیر دائمی محسوب می شود توانسته است جایگاه گسترده ای را در موسسه ترمیم مو و کاشت مو برای درمان موهای کم پشت به خود اختصاص دهد. این روش درمانی به ویژه برای افرادی که به دلایل شخصی و یا داشتن بیماری آلوپسی و یا بیماری های سرطانی موهای آنها شروع به ریزش می کند و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند انتخابی هوشمندانه می باشد. این افراد می توانند علاوه بر پروتز مو از روش درمانی پروتز ابرو نیز برای کم پشتی و کچلی ابروهای خود استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *