آنچه که از پیوند مو انتظار می رود

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

امروزه همه به دنبال کاشت مو  با قیمت پروتز مو مناسب و به صرفه هستند منظور از همه کسانی است که موهای کم پشت یا کلا دارای طاسی هستند آزمایشاتی وجود دارد که نشان می دهد فرد آیا به کاشت مو جواب می دهد یا خیر. زیبایی برای افراد بسیار مهم است بنابراین ما نیز در این مقاله به شما کمک می کنیم با یک تیم حرفه ای و کلینیک پروتز مو متخصص در این زمینه آشنا شوید تا شما به آنچه دلتان می خواهد برسید. پیوند موی طبیعی چیست و برای چه كسانی توصیه میشود : كاشت مو این روز‌ها طرفداران بسیاری پیدا کرده است و طاسی سر برای آقایان و در بعضی موارد در بانوان به معضل بزرگی تبدیل شده است . این روز‌ها بیشتر افراد برای رسیدن به زیبایی دست به اقدامات زیادی می‌زنند که پیوند موی طبیعی یکی از این موارد است. در گذشته افراد زیادی از کم مویی و یا طاسی رنج می بردند اما امروزه با پیشرفت علم دیگر نمی خواهد نگران این موضوع باشید. کاشت مو به صورت طبیعی و بدون عوارض خاصی برای شما انجام می شود.
پیوند مو چیست؟
 یک نوع جراحی است که مو را تحریک می کند تا ناحیه هایی که نازک و یا بدون مو هستند پر شوند. پزشکان از سال 1950 این پیوند را در ایالات متحده انجام داده اند، اما تکنیک ها در سال های اخیر تغییر زیادی کرده اند. شما شاید آشنایی زیادی با پیوند مو نداشته باشید در اینجا برایتان شرح داده می شود که پیوند مو به چه شکلی عمل می کند. ابتدا جراح پوست را پاک می کند و سپس دارو را تزریق کرده و تا پشت سر می رساند. پزشک معالج شما دو راه را برای پیوند انتخاب خواهد کرد. جراحی نوار فولیکولی (FUSS) یا استخراج فولیکولر (FUE).
با استفاده از FUSS، جراح حدود 6 تا 10 اینچ را از پشت سر برداشته است. او را کنار می گذارد و پوست سر را می بندد  این ناحیه بلافاصله توسط موهای اطراف آن پنهان می شود. بعد، تیم جراح، نوار پوستی را که از بین رفته است، به 500 تا 2000 پیوند کوچک تقسیم می کند، هر کدام با یک موی فرد یا چند مو پیوند داده می شود. تعداد و نوع پیوند به شما بستگی دارد به نوع مو، کیفیت، رنگ و اندازه منطقه که در آن پیوند را دریافت می کنید. اگر روش FUE را دریافت می کنید، تیم جراح پشت سر را  خود اصلاح می کند. سپس، دکتر فولیکول های مو را یکی پس از دیگری خارج می کند. این منطقه با نقاط کوچکی که موهای شما آن را پوشش می دهد بهبود می یابد. در هر دو روش یکسان عمل می شود و پیوند مو به درستی انجام خواهد شد. قبل از کاشت مو بهتر است که از مسکن های مثل بروفن،آسپرین ، ویتامین E برای اینکه ار خونریزی جلوگیری شود استفاده کنید. حتما پزشک معالج شما این موارد را به شما متذکر می شود.

دسته بندی :
آموزش کاشت مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.