آموزش پروتز مو

مراحل انجام پروتز مو و نگهداری از آن

پروتز مو به عنوان یکی از روش های مدرن و کاملا بی خطر برای پوشاندن قسمت هایی از سر که دچار ریزش مو شده اند معرفی می شود. ریزش مو در هر سنی و به هر دلیلی ممکن است اتفاق بیفتد که این امر می توان اعتماد بنفس افراد را کاهش دهد از این رو راهکارهای مختلفی برای جبران موهای از دست رفته پیشنهاد می گردد. برخی از روش های ترمیم مو مانند کاشت مو به دلیل هزینه های زیاد و جراحی ممکن است گزینه انتخابی افراد زیادی نباشند اما از آنجایی که پروتز مو با کیفیت مطلوب می تواند ظاهری بسیار طبیعی برای موی سر افراد به ارمغان آورد یک روش انتخابی موثر برای بسیاری از داوطلبان کاشت مو خواهد بود.

نحوه انجام پروتز مو
پروتز مو در کلینیک پروتز مو   انجام می شود و به عنوان یک شیوه آسان و بی خطر شناخته می شود. در این روش، کاشت مو بر روی یک لایه نازک که جنس آن از پروتز می باشد صورت می گیرد. در نهایت این لایه نازک پس از آماده شدن به وسیله مواد مختلفی بر روی قسمت های مشخصی از پوست سر با

چسب پروتز مو  قرار می گیرد. ممکن است ریزش مو در تمام قسمت های سر اتفاق افتاده باشد که با وجود این امر نیز می توان پروتز را در همه قسمت های سر قرار داد. اتصال پروتز بر روی سر با چسب انجام خواهد شد که البته نوع چسب ها از انواع گیاهی و بیولوژیکی مخصوص است تا حساسیت ایجاد نکند و دوام و طول عمر مناسب برای پروتز حفظ  شود.
در متد پروتز مو از موهای طبیعی یا مصنوعی استفاده می شود که در پروتزهایی که از جنس نانو با ظاهری بسیار شبیه به پوست سر انسان هستند استفاده می شود. بر اساس حجم و تراکم دلخواه و مناسب و جنس موی افراد، این نوع پروتزها در لابراتوارهای پزشکی ساخته و برای استفاده ارائه می گردند.
هزینه  و قیمت پروتز مو در این روش بسیار مناسب است و هیچ نوع عوارضی را در بر نخواهد داشت.

نگهداری از پروتز مو
نگهداری از پروتز موی سر اگر به شیوه ای صحیح انجام شود دوام طولانی مدت و ظاهر زیبای آن را حفظ خواهد کرد. برای داشتن یک پروتز موی مناسب باید به خاطر داشته باشید که چه زمانی آن را نصب کرده اید و پروتز را با شامپوهای طبیعی که سولفات ندارند بشویید.
از کرم ها و نرم کننده های موی سر که برای موهای طبیعی استفاده می شود نباید برای پروتز استفاده شود.
برای حفظ رطوبت موجود در پروتز بهتر است که از روغن استفاده شود اما در ناحیه پایه موهای پروتز شده استعمال نگردد.
بهتر است پس از انجام فعالیت هایی مانند شنا کردن پروتز را بشویید.
با یک شانه نازک و با انجام حرکات آهسته گره های ایجاد شده روی پروتز را باز کرده و سعی کنید مانع از شکستگی موهای پروتز شده و یا ریزش آنها شوید. شستشو باید با ماساژ آرام باشد. حرکات خشن می تواند سبب آسیب دیدن پروتز گردد.
در واقع اگر پروتز با کیفیت بالا  انجام شود دوام بهتری دارد اما بهتر است که جهت محافظت بیشتر، حرکات شدیدی روی آن انجام نگیرد. کلینیک پروتز مو پاسارگاد هیر  ارائه دهنده بهترین

خدمات پروتز مو در تهران  و با قیمت و خرید پروتز مو مناسب و  به صرفه از لحاظ اقتصادی و   با بالاترین کیفیت ممکن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *