ویژگی های انواع پروتز مو

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

پروتز مو دارای انواع مختلفی می باشد که هر یک از آنها با توجه به ساختار و طریقه نصب، ویژگی های خاصی دارند. با توجه به انتظاری که از روش ترمیم مو با عنوان پروتز مو می رود می توان شیوه مطلوب را برای افراد مختلف به کار برد. ریزش مو که در قسمت های مختلفی از سر ممکن است اتفاق بیفتد با پروتز مو  در کلینیک پروتز مو  پاسارگادهیر زیبایی از دست رفته خود را باز خواهید یافت.
همان طور که می دانید پروتز مو با کلاه گیس تفاوت عمده ای دارد و یکی از مهم ترین مزایای پروتز مو ایجاد یک موی بسیار طبیعی با ظاهری بسیار زیبا و خوش حالت می باشد. ظاهر پروتز مو در انواع مختلف از آن که دارای کیفیت مناسبی هستند به گونه ای است که قابل تفکیک از موی طبیعی سر نخواهد بود.
این روش برای ترمیم مو راهی است که موهای شما را پرپشت و آراسته تر نشان می دهد. سطح لایه ای که برای نگهداری موها و چسباندن آن به سر انجام می شود بسیار ناز و مشبک است. از این رو انواع پروتز مو این خاصیت را دارند که جریان آب و هوا به راحتی از سطح پوست سر از بین این صفحه مشبک وجود داشته باشد. البته این امر در مورد انواع پروتز موی باکیفیت که با دقت روی سر نصب شده اند صدق می کند. در ضمن استفاده از ترکیبات و مواد باکیفیت برای ساخت و نصب پروتز مو با

چسب پروتز مو با کیفیت  ایجاد آلرژی نخواهد کرد و برای هر پوستی در هر سنی سازگار می باشد.

پروتز مو

ویژگی های مطلوب برای پروتز مو
انواع پروتز موی حرفه ای که دارای ساختاری مطلوب هستند وزنی سبک دارند از این جهت به هنگام استفاده از آن فرد احساس خستگی و سنگینی را روی سر خود نخواهد داشت.
در مورد انواع پروتز که دارای ساختار متفاوتی می باشند برخی به طور کامل از سیلیکون ساخته شده اند و در مورد برخی از انواع دیگر مشاهده می شود که در اطراف توری که از جنس نانو می باشد یک لایه سیلیکون استفاده شده است. مورد مهمی که برای پروتز قید می شود و بسیار حائز اهمیت است ظاهر بسیار عالی و طبیعی به نظر رسیدن آن می باشد.
قابلیت شستشو و تمیز نگهداشتن پروتز و همچنین حفظ ظاهری آن پس از نظافت از مواردی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

پروتز مو

روش های جدید برای پروتز مو
یکی از جدیدترین روش های پروتز مو که به عنوان HRP شناخته می شود خط رویش مو کاملا طبیعی به نظر می رسد. در این روش که تزریقی است تار موی طبیعی در یک صفحه ای که ساختاری مشبک دارد و بسیار مشابه پوست سر می باشد تزریق می شود. اگر فردی بخواهد از نزدیک موی سر شما را مشاهده کند در نهایت تار مو را به گونه ای که از داخل پوست سر رشد کرده است می بیند. این روش حرفه ای از کاشت مو به روش پروتز در موسسه ترمیم مو و یا در کلینیک ترمیم مو انجام می پذیرد. قیمت پروتز مو نسبت به روش های جراحی برای کاشت بسیار مقرون به صرفه می باشد. در واقع با یک پروتز مو باکیفیت می توانید زیبایی را به موهای خود هدیه کنید و ما می توانیم این نوع روش کاشت مو بدون جراحی را با جدیدترین روش های ارائه شده  در اختیار شما قرار بدهیم.

 پروتز مو

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.