آموزش پروتز مو

خرید پروتز موی سر و قیمت آن

پروتز موی سر که به عنوان یکی از جالب ترین روش های جایگزین کلاه گیس و از انواع روش های کاشت شناخته شده است با داشتن ویژگی های منحصر بفرد توانسته جایگاهی خاص را در بین افرادی با سلایق مختلف به خود اختصاص دهد. در واقع افرادی که دچار کم مویی هستند و ترجیح می دهند که از روشی ساده برای پوشاندن قسمت های خالی از مو استفاده کنند این روش را انتخاب می کنند. برای بسیاری از اشخاص استفاده از روش های دردناک جراحی که با درد و خونریزی همراه می باشد قابل توجیه نیست از این رو توصیه می شود که این افراد استفاده از پروتز مو را امتحان کنند. البته باید توجه داشت که پروتز مو با کلاه گیس اشتباه گرفته نشود و به هنگام خرید پروتز مو  آن نیز باید این مورد را لحاظ نمود.

تهیه انواع پروتز موی سر
در واقع پروتز که در روی یک توری ضد حساسیت با تار موهای طبیعی تعبیه شده بر روی این توری شناخته می شود با روش های گوناگونی قابل نصب است. خرید پروتز موی سر مستلزم آشنایی با روش های نصب آن می باشد. در برخی از شیوه های نصب که با چسب پروتز مو  مخصوص صورت می گیرد و این چسب ها آلرژی به وجود نمی آورند. در روش های دیگر که از کلیپس اکستنشن و یا با استفاده از گره زدن تار به تار، نصب پروتز صورت می گیرد پروتز به موی فرد اتصال پیدا می کند.
به دلیل این که پروتز مو یک محصول زیبایی جدید می باشد در همه مراکز فروش محصولاتی از این قبیل نمی توانید آن را پیدا کنید. توصیه می شود قبل از اقدام به تهیه پروتز مو ابتدا به مراکزی که به صورت حرفه ای به این امر اختصاص دارند مراجعه کنید. در این مراکز  کلینیک پروتز مو می توانید مشاوره های مناسبی را در یافت کنید و با توجه به قسمتی که قرار است پروتز را نصب نمایید آن را تهیه کنید. با یک تشخیص مناسب از انواع پروتز که قابل هماهنگی با نوع طاسی و کم مویی همین طور جنس موی طبیعی شما هستند بهترین پیشنهاد را از کلینیک کاشت مو دریافت خواهید کرد. در واقع سفارش ساخت و خرید پروتز مو  ویژه ای که مخصوص موهای شما باشد امکان پذیر بوده و در نهایت یک محصول دلخواه را  با قیمت پروتز مو مناسب و با کیفیت خریداری می کنید.

قیمت انواع پروتز مو
با توجه به انواع مختلفی که از پروتز در بازار موجود می باشد قیمت ها متغیر بوده و در انواع پر تراکم و کم تراکم نیز می توانید قیمت های فروش متنوعی را مشاهده کنید. همچنین وسعت ناحیه ای از سر که قرار است پروتز بر روی آن قرار بگیرد نیز در تعیین قیمت پروتز موثر می باشد. جنس متریال مورد استفاده برای ساخت پروتز مو نیز می تواند از عوامل موثر بر قیمت فروش این محصول باشد. استفاده از پروتز های طبیعی و ارگانیک ممکن است که هزینه ای بیشتر برای شما به همراه داشته باشد اما در نهایت از ایجاد هر گونه عوارض جانبی بر روی پوست سر شما ممانعت خواهد شد. در نهایت پیشنهاد می شود که پروتز مو را از یک مرکز معتبر خدمات پروتز مو در تهران  که به صورت حرفه ای و با تجربه کافی در این زمینه فعالیت می کند تهیه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *