ترمیم مو چیست و به چه روش هایی انجام می شود؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

 ترمیم مو به انواع روش هایی گفته می شود که برای افرادی که به هر دلیل دچار ریزش مو می شوند به کار می رود. در واقع یکی از راه های بازگرداندن زیبایی موهای از دست رفته برای افرادی که به هر دلیل قادر به استفاده از روش کاشت مو نمی باشند شیوه های نوین موجود از پروتز مو  کاربرد دارد. در این بین برخی از روش های نوین ترمیم مو برای همه افراد با هر جنسیت و در هر سن و سالی قابل انجام می باشد.
به عنوان یکی از شیوه های جدید برای بازگرداندن زیبایی موهای کم پشت، استفاده از پروتز مو است. این روش اگر مطابق با استانداردهای توصیه شده در این زمینه و توسط افراد مجرب صورت بگیرد ظاهری بسیار زیبا به وجود خواهد آورد.  خرید و قیمت پروتز مو نسبت به کاشت موی طبیعی این مزیت را دارد که با قیمتی پایین تر انجام می شود و به صورت کاشت مو بدون جراحی نیز طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.
هزینه ترمیم مو در این روش با توجه به حالت مو و مدل مو متفاوت در نظر گرفته می شود در واقع ترمیم مو با روش پروتز متفاوت از پوستیژ بوده و دارای مزایای عمده ای می باشد. به عنوان یکی از راهکارهای مناسب در کاشت مو برای موهای کم پشت می توان ترمیم مو با پروتز را عنوان کرد.

ترمیم مو با روش پروتز

ترمیم مو با روش پروتز
یک پروتز موی باکیفیت می تواند ترمیم موهای از دست رفته را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد. در بهترین مرکز کاشت مو که از روش های استاندارد جهانی و کاملا ایده آل در جهت بازگرداندن زیبایی به موی سر استفاده می شود می توانید پروتز مو را با کمک مشاوران ما در کلینیک پروتز مو  پاسارگادهیر تهیه کنید.
ترمیم مو با تکنیک های متعددی قابل اجرا می باشد که یکی از روش های استاندارد در این میان که مورد توجه افراد مشهور زیادی نیز قرار گرفته است HRT نام دارد. این تکنیک به صورت کاشت مو بدون جراحی است که در آن از درد و خونریزی خبری نیست. در واقع بیماری های پوستی که در برخی از روش های کاشت مو شایع است در این مورد به هیچ عنوان دیده نمی شود و حتی افرادی که مبتلا به بیماری آلوپسی هستند و نمی توانند از روش کاشت مو استفاده کنند با بهره مندی از پروتز رضایت خاطر فوق العاده ای را تجربه خواهند کرد. در این روش برای ترمیم مو شبکه شبیه سازی شده ای که از کراتین های گیاهی تشکیل شده است روی پوست سر قرار خواهد گرفت. این مواد به هیچ عنوان حساسیت زا نیستند و قابلیت سازگاری با پوست افراد مختلف را دارند.

مزایای ترمیم به روش HRT

مزایای ترمیم به روش HRT
یکی از مزایای مهمی که روش ترمیم به صورت پروتز یا HRT دارد این است که در مراحل کار و آماده سازی در یک جلسه به اتمام می رسد. از این رو شما در وقت و هزینه خود به میزان قابل توجهی صرفه جویی خواهید کرد. در ضمن درد و عوارض ناشی از جراحی را نیز تجربه نمی کنید. این موهای ترمیم شده قابلیت هایی مشابه با موی طبیعی را دارند از این رو انجام فعالیت های روزانه را به هر شکلی محدود و متوقف نمی کنند. در نهایت شما با مراجعه به یک موسسه ترمیم مو که کار را با بهترین کیفیت ممکن انجام می دهد احساس رضایت خواهید کرد. افرادی که دارای بانک موی طبیعی نیستند و به دلیل تعدد مانند موارد ارثی دچار کاهش مو و یا ریزش مو شده اند کاندیدای مناسبی برای استفاده از پروتز مو می باشند.

 ترمیم مو

دسته بندی :
آموزش کاشت مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.