پروتز ابرو چه کاربردی دارد؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

پروتز ابرو دارای کاربردهای متعددی می باشد که برای اشخاص گوناگون با توجه به حالت چهره و مدل ابرویی که دارند به عنوان یک متد جدید مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع پروتز مو  ابرو برای افرادی که به هر دلیل از ظاهر ابروی خود رضایت ندارند، افرادی که دچار ریزش مو در نواحی مختلف ابرو شده اند، اشخاصی که به دلایلی مانند بیماری ابروهای خود را از دست داده اند، کسانی که ابروهایی نامتقارن و یا بالا و پایین دارند کاربرد دارد.
خانم ها و آقایانی که به ریزش ابروی خود به عنوان یک معضل می نگرند و به دنبال یافتن یک راه حل ساده و اطمینان بخش برای بازگرداندن زیبایی به ابروهای خود هستند می توانند از پروتز ابرو استفاده کنند. این روش جدید یک راه حل ترمیمی برای موهای از دست رفته در قسمت ابرو می باشد. در واقع پروتز ابرو به این افراد کمک می کند که به ساده ترین شیوه ممکن و سریع ترین زمان موجود ابروهایی دلخواه و پر پشت داشته باشند.

پروتز ابرو

پروتز ابرو به عنوان یک روش ترمیمی
گاهی اوقات بسیاری از روش های درمانی برای تقویت ابروها کارساز نیست از این رو چهره حالتی پژمرده و یکنواخت به خود می گیرد برای روح بخشیدن به چهره در قسمت ابروها یک راهکار عالی در عین حال ساده وجود دارد. پروتز ابرو با تکنیک های جهانی معتبر و رعایت استانداردهای لازم در زمینه ترمیم مو توانسته جایگاهی ویژه و حتی فراتر از کاشت مو را به خود اختصاص دهد.
پروتز ابرو یک شیوه غیر تهاجمی می باشد که بدون جراحی و بدون درد و خونریزی نتایجی مشابه با کاشت ابرو را برای شما بر جای می گذارد. در واقع اگر می خواهید در مدت زمانی کوتاه یک راه حل اثر بخش را با اطمینان خاطر تجربه کنید می توانید پروتز ابرو را جایگزین سایر راه حال های موجود و یا کاشت ابرو قرار بدهید. در اولویت قرار دادن یکی از شیوه های موجود و ممکن برای داشتن ابروهایی زیبا و داشتن چهره ای جذاب نیازمند دقت در انتخاب بهترین راه حل ممکن است. این امر امکان پذیر نیست مگر آن که شما با یک مشاوره متخصص در این زمینه  بمانند کلینیک پروتز مو پاسارگادهیر مشورت کنید. در حقیقت ما با  خدمات پروتز مو در تهران با  متخصصان حرفه ای که در این زمینه داریم خیال شما را با در  نظر گرفتن فاکتورهای موجود در چهره شما بهترین نوع پروتز ابرو را آماده و ارائه می کنیم.

پروتز ابرو به عنوان یک روش ترمیمی

ویژگی های یک پروتز خوب برای ابرو
درجه کیفی متریال موجود برای ساخت و حتی چسباندن پروتز ابرو با چسب پروتز مو مناسب  بسیار حائز اهمیت است. کاربرد مواد باکیفیت در کلینیک ما از بروز هر گونه آلرژی و قرمزی روی پوست صورت و ابروها که یک ناحیه بسیار حساس است جلوگیری کرده و نتایجی خوشایند را برای شما در پی دارد.
پروتز ابرو که توسط یک پوست ژله مانند که دارای ظرافت فوق العاده ای است و بسیار شبیه به پوست انسان می باشد ساخته شده است. در ساختار ژله ای و پوست مانند موهای طبیعی به شکلی بسیار حرفه ای و با دست کاشته شده اند تا ظاهری بسیار طبیعی به آن ببخشند. تمایز موهایی که با این روش کاشته شده اند از موهای طبیعی فرد امری دشوار است از این جهت یک راه حل مفید و اثر بخش می باشد.

ویژگی های یک پروتز خوب برای ابرو

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.