آموزش پروتز مو

پروتز مو با توجه به ویژگی های مو

انجام پروتز مو با جدیدترین متدی که مورد قبول علم روز دنیا در این زمینه می باشد با توجه به ویژگی های مختلفی از موی سر افراد انجام می شود. در واقع توجه به جزئیات ضروری در این امر می تواند کیفیت کار با به بالاترین حد ممکن رسانده و فرد را راضی نگه دارد. مشخصات بارزی که در مورد ظاهر فرد در قسمت موها وجود دارد یکی از موارد تعیین کننده برای ساخت و در نهایت نصب پروتز می باشند. افراد حرفه ای در کلینیک پروتز مو  از امر توجه به جنس و حالت موها غفلت نکرده و پایه و اساس کار خود را برای ساخت و ارائه یک پروتز مو با بالاترین کیفیت و خرید پروتز مو مناسب و ممکن بر نوع موی اصلی کاندیدای ترمیم مو قرار خواهند داد.

توجه به موارد خاص برای ساخت پروتز مو
افرادی که پروتز مو را برای جبران مشکل مربوط به کم پشتی و یا ریزش موهای خود انتخاب کرده اند از انجام این مورد راضی هستند. نتایجی که در طولانی مدت برای پروتز وجود دارد یکی از موارد مهمی است که می تواند موهای آسیب دیده را از نظر پنهان کرده و در عوض موهایی شفاف و سالم را جایگزین آن کند.
تراکم کم از مو در قسمت سر و ابروها گاهی سبب می شود که جوانی و طراوت چهره از بین برود. در واقع پروتز به صورت یک مجموعه که به شکل رشته ای می باشد و یا گروهی تهیه شده است بر روی جنس خاصی که با توجه به پوست سر شبیه سازی شده تعبیه می شود و در نهایت با چسب پروتز مو مناسب نصب می گردد. یکی از مشخصات بارز پروتز مو این است که قابلیت اجرا بر روی نواحی خاص و یا همه قسمت های سر را دارد. گاهی در پیوند مو نیز از پروتز مو استفاده می شود و بسته به نوع روش انتخابی در پیوند می توان  مشخصات خاصی را برای تهیه پروتز از نوع نانو مشاهده نمود.

توجه به ویژگی های ساختاری مو جهت انجام پروتز
توجه به ساختار اصلی موهای فردی که داوطلب کاشت مو می باشد و در نظر گرفتن جنس موهای اصلی او و حالتی که موها دارند سبب می شود که ساخت پروتز دقیق تر انجام شود. در نتیجه پس از قرار دادن پروتز بر روی سر فرد، طبیعی بودن موها از نظر ظاهری  به وضوح مشاهده می شود. از آنجایی که پروتز مانند موی طبیعی رنگ پذیر است می توان آن را به رنگ موی طبیعی فرد ارائه داد تا خانم ها و آقایان بتوانند آن را به هر رنگ دلخواهی که می خواهند در آورند.
از آنجایی که پروتز مو به طور مستقیم روی سر فرد قرار نمی گیرد و لایه آماده شده از مو با چسب روی سر تعبیه می شود هیچ نوع دردی برای فرد ندارد. در هنگام کاربرد این شیوه نیازی به بی حسی و یا استفاده از داروی خاصی نیست و پس از گذشت مدتی کوتاه موهای زیبا و طبیعی را مشاهده خواهید نمود.
پروتزها در انواع صاف و حالت دار و کوتاه و بلند با توجه به نظر فرد و جنس موهای او ساخته می شوند و با توجه به تراکم موهای استفاده شده و ناحیه نصب شده متنوع می باشد. البته نباید در این میان از کیفیت مواد مورد نظر نیز غفلت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *