آموزش پروتز مو

علل ریزش مو و بهترین زمان استفاده از پروتز مو

استفاده از پروتز مو که یک راه حل نوین و مطلوب برای پوشاندن قسمت های خالی از مو می باشد با شیوه های مناسب توانسته اعتماد بنفس افراد را در بهترین حالت ممکن به آنها بازگرداند. علل ریزش مو متفاوت بوده و در سنین مختلف ممکن است دلایل گوناگونی برای ریزش مو وجود داشته باشد. عوامل وراثتی و بیماری های پوستی می توانند سبب ریزش مو شوند. حتی ریزش مو ممکن است از عوارض مصرف دارو برای برخی از بیماری ها در طولانی مدت باشد. در بسیاری مواقع راه حل مشخص و مناسبی برای درمان ریزش مو و رویش مجدد موها وجود ندارد از این رو ممکن است که فرد احساس زیبایی و طراوت را در چهره خود از دست بدهد. از این رو جستجو برای یک راه حل مناسبی که توام با درد نباشد و قابل استفاده برای همه افراد با ویژگی های متمایز باشد از اهمیت بالایی برخوردار است.

راه حل هایی برای ترمیم مو
یکی از راه حل هایی که برای ترمیم ریزش مو پیشنهاد می شود قرار دادن پروتز مو است. البته افراد می توانند در زمان های مختلفی از پروتز مو استفاده کنند. بدین معنی که اگر در قسمت های مشخصی از موهای سر خود دچار ریزش شده اند و تراکم موها در ناحیه خاصی اتفاق افتاده است کاربرد پروتز مو بلامانع است. در ضمن اگر ریزش با تراکم زیاد در همه نواحی سر دیده می شود و به عبارتی طاسی اتفاق افتاده می توان از پروتز مو استفاده کرد.
پروتز مو از موهایی که کاملا طبیعی می باشند تهیه می شود اما از آنجایی که نصب و قرار دادن آن بر روی سر در زیر پوست نمی باشد از این رو فاقد هر گونه منبعی برای تغذیه موها بوده در نتیجه پس از گذشت مدت زمانی طولانی طراوت خود را از دست می دهد. اگر روش های نگهداری از پروتز مو و در انتخاب نوع چسب پروتز مو مناسب  دقت های ضروری و مهم به عمل آید، می توان دوام بیشتری را برای آن مشاهده کرد. در واقع کیفیت کاری که برای ساخت پروتز موجود است در طول مدت نگهداری از آن به شکل بهینه و مناسب تاثیر گذار می باشد.

کاربرد پروتز مو به عنوان یک روش ترمیم مطلوب
از آنجایی که قیمت پروتز مو به اندازه روش هایی مانند کاشت مو بالا نیست و در آن از درد و جراحی خبری نمی باشد برای خانم ها و آقایان یک انتخاب مهم قلمداد می گردد.
همان طور که می دانیم درصد خاصی از خانم ها و آقایان به دلایل متعدد مانند بیماری و یا نداشتن بانک موی خوب برای کاشت مو قادر به کاشت مو نمی باشند ترمیم مو با روش پروتز کارساز می باشد. برای افرادی که دارای تراکم کمی از مو هستند و یا دچار طاسی کامل شده اند روش های ترمیم متفاوت در نظر گرفته می شود. در هر صورت این روش نیاز به تبحر خاصی دارد تا زیباترین نمود ظاهری را برای موهای از دست رفته پدید آورد.
این روش صد در صد تضمینی بوده و اگر مرکز معتبر انجام شود نتایجی دلخواه را برای  شما پدید می آورد. به گونه ای که طراوت و زیبایی موهای از دست رفته بازگردانده می شود و چهره ای شاداب را بدون هیچ مشکلی خواهید داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *