تفاوت پروتز مو با کلاه گیس و پوستیژ

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

پروتز مو تفاوت عمده ای با کلاه گیس و پوستیژ دارد و به طور کلی با دوام و ظاهری طبیعی تر ساخته می شود. پروتز مو یکی از روش هایی است که در کلینیک پروتز مو پاسارگادهیر و یا

خدمات پروتز مو در تهران و یا کلینیک های معتبر دیگر باید اقدام به تهیه آن نمود. در واقع ساخت پروتز مو باید با توجه به میزان ریزش مو و انتخاب تراکم مناسب صورت بگیرد. در ضمن باید توجه داشت که خرید پروتز مو نسبت به کلاه گیس و پوستیژ اگرچه با هزینه ای بیشتر همراه است اما مشخصه های متمایز کننده ای دارد که سبب شده طرفداران بیشتری را به خود اختصاص بدهد.
پروتز مو دارای ساختار اصلی به صورت بیس و مو می باشد. قسمتی که عنوان بیس دارد از توری که ضد آلرژی است یا از ژله ای مخصوص ساخته شده که با توجه به سایز سر فردی که قرار است پروتز روی او انجام شود ساخته می شود. در نهایت اکسیژن و هوا به راحتی به کف سر منتقل خواهد شد. در ساختار کلاه گیس که به صورت آماده فروش عرضه می گردد از موادی ساخته شده که قیمت آن را مقرون به صرفه می سازد.

پروتز مو

ویژگی های مطلوب پروتز مو نسبت به کلاه گیس
از آنجایی که پروتز مطابق با اندازه سر است و نصب آن با چسب پروتز مو خاص صورت می گیرد انجام کارهای روزمره را ساده تر می سازد اما در مورد کلاه گیس این امر متفاوت است. امکان افتادن کلاه گیس در حین انجام کار وجود دارد. در ضمن نمی توان از کلاه گیس به دلیل ساختاری که از موهای مصنوعی دارد به هنگام شنا و ورزش استفاده کرد. پروتز این امکان را برای مشتری به سادگی فراهم می کند.
کلاه گیس ساختاری دارد که برای تمامی قسمت های سر کاربرد دارد اما در مورد پروتز همان طور که با عنوان ترمیم مو شناخته می شود می توان کاربردی برای ریزش موها و کم پشتی آنها در قسمت های مختلف از سر را نام برد.
کلاه گیس با موادی از نوع شیمیایی و پلیمری ساخته می شود اما پروتز ساختری از موهای طبیعی با قابلیت فرم پذیری به شکل دلخواه دارد.
پروتز را می توان یک روش ترمیم موی دائمی نام برد که اگر به صورت تخصصی در کلینیک کاشت مو انجام شود دوامی بهتری خواهد داشت. اما کلاه گیس موقت بوده و برای مدت زمانی کوتاه استفاده می شود و فرم و ظرافت خود را در مدتی کوتاه از دست می دهد.

تفاوت های کلاه گیس و پروتز
از آنجایی که کلاه گیس کاملا به سر وصل نمی شود ظاهری طبیعی ندارد پس محکم نیست اما پروتز به صورت کاملا محکم و ثابت بر روی پوست سر وصل می شود و احتمال تکان خوردن و افتادن آن وجود ندارد از این رو آرامش خاطر را برای استفاده کننده به همراه دارد.
در پروتزها می توان تراکم را تعیین کرد ولی این مورد برای کلاه گیس ها به هیچ عنوان وجود ندارد و همه با ساختاری که از قبل آماده شده اند عرضه می شوند.
در پروتز هایی که برای خانم ها و آقایان شاخته می شود از بانک موی مردانه و زنانه به طور اختصاصی استفاده می شود تا ظرافت و زیبایی در بالاترین حد ممکن حفظ شود اما در مورد کلاه گیس این ساختار مو از الیاف مصنوعی یا موهای فرآوری شده تشکیل شده است.

تفاوت های کلاه گیس و پروتز

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.