مهم ترین عوارض کاشت موی طبیعی

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

کاشت موی طبیعی که انتخاب بسیاری از افرادی است که دچار ریزش مو شده اند علاوه بر مزایایی که دارد ممکن است با عوارض و خطراتی نیز همراه باشد. اولین نکته ای که در مورد کاشت مو باید مورد توجه قرار گیرد این است که درصد خاصی از افراد شامل خانم ها و آقایان نمی توانند اقدام به کاشت موی طبیعی کنند. از این رو روش های جدیدی برای کاشت موی طبیعی به صورت نوین ارائه شده اند که از جمله پروتز مو را می توان در این میان نام برد. به طور کلی برای کاشت مو از روش هایی با عناوین کاشت موی طبیعی و کاشت موی مصنوعی استفاده می شود و هر کدام مسائل مربوط به خود را دارند.
در کاشت موی مصنوعی ممکن است بیماری های عفونی و پوستی برای فرد به وجود آید. از این رو توصیه می شود برای جبران کم مویی و کم پشتی موها از روش هایی که خطرات کمتری دارند و یا دارای عوارض نیستند مانند پروتز مو بهره گرفته شود.

مهم ترین عوارض کاشت موی طبیعی

عوارض مربوط به کاشت مو
همه عوارض موجود برای تمامی کسانی که کاشت مو را انجام داده اند اتفاق نخواهد افتاد اما آشنایی با موارد متععد می تواند در امر پیشگیری موثر بوده و در انتخاب راهکار موثرتر مفید باشد.
درد و خونریزی یکی از مواردی است که در مورد کاشت مو طبیعی می باشد. البته ممکن است ناچیز به نظر برسد اما برای بسیاری از افراد غیر قابل تحمل می باشد.
خارش از جمله عوارض شایعی است که پس از کاشت مو بروز می کند. برای درمان آن باید به توصیه های پزشک مربوطه توجه داشت. اگر خارش سر شدید باشد حتما باید با پزشک و کلینیک پروتز مو  مربوطه مشورت شود.
خونریزی با توجه به روشی که برای کاشت مو انتخاب شده است متفاوت می باشد. قسمتی از سر که ناحیه اهدا کننده نام دارد ممکن است دچار خونریزی شود که با روش های خاصی می توان خطر بروز خونریزی بیشتر را کاهش داد.

عوارض مربوط به کاشت مو

خطرات ناشی از کاشت مو
این احتمال که در قسمت کاشت مو ورم ایجاد شود نیز یکی از عوارض کاشت می باشد. در ناحیه پیشانی و دور چشم ها نیز ممکن است پس از کاشت مو ورم مشاهده شود.
بی حسی که از دیگر عوارض کاشت مو است. در واقع استفاده از داروهای بی حسی برای انجام عمل ممکن است تا مدتی بعد از عمل با بی حسی برای بدن همراه باشد.
بروز عفونت از دیگر عوارض مربوط به کاشت مو می باشد که اگر فردی مبتلا به دیابت باشد به دلیل اختلال در عملکرد مربوط به سیستم ایمنی بدن او، احتمال بروز عفونت بیشتر خواهد شد. بنابراین توصیه ما برای افرادی که دچار بیماری های مختلفی هستند که با اختلال در سیستم ایمنی آنها همراه می باشد و یا دیابت دارند و دچار ریزش مو شده اند این است که شیوه های نوین دیگری را که بدون عوارض است برای جبران کم مویی خود استفاده کنند. استفاده از پروتز تحت نظر حرفه ای های این امر از جمله تمهیداتی است که جهت آسایش و راحتی افراد برای داشتن موهایی پرپشت و دلخواه اندیشیده شده است.

خطرات ناشی از کاشت مو

 

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.