بیماری آلوپسی و استفاده از پروتز مو

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

ترمیم مو با عنوان پروتز مو برای بسیاری از افرادی که دارای بیماری های مختلفی از جمله بیماری های پوستی و ریزش مو هستند قابلیت اجرا دارد. یکی از بیماری هایی که ممانعتی برای استفاده از پروتز مو به وجود نمی آورد بیماری آلوپسی است. در واقع این نوع بیماری پوستی و سایر بیماری های مرتبط با پوست و مو مشکلی در هنگام استفاده از پروتز نخواهند داشت. از این رو افراد زیادی که نمی توانند سایر روش های ترمیمی مو را برای داشتن موهایی پرپشت و چهره ای جذاب تر انتخاب کنند روش پروتز را به عنوان یک گزینه پیشنهادی مهم در اولویت قرار می دهند. در واقع بسیاری از افرادی که دارای ضایعات پوستی در ناحیه سر خود هستند و می خواهند که ضایعه را به نحوی صحیح پنهان کنند می توانند از روش پروتز مو استفاده نمایند.
ترمیم مو به صورت پروتز می تواند کم مویی و مشکلات پوستی را که روی سر پدیدار شده اند به بهترین شکل ممکن پنهان کند. این روش برای کسانی که هیچ نوع راه درمانی برای داشتن موهایی زیبا پیدا نکرده اند می تواند بسیار جالب توجه و راضی کننده باشد.

ترمیم مو

انواع بیماری آلوپسی و ریزش مو
همان طور که می دانید بیماری آلوپسی انواع مختلفی دارد که به صورت آلوپسی آره آتا، توتالیس و یونیورسالیس بروز می کند. تفاوت عمده ای که انواع آلوپسی دارند این است که طاسی ممکن است در کل سر و یا به شکل سراسری به وجود آمده باشد. گاهی نیز مو به صورت تکه ای دچار ریزش می شود. برای این نوع بیماری می توان از پروتز مو به صورت تکه ای و یا به صورت کلی استفاده کرد. این یک مزیت بزرگ برای پروتز محسوب می گردد. در واقع بیماران بدون تجربه هیچ نوع درد و عوارض ناخواسته ای می توانند بهترین نتیجه ممکن را از شیوه موجود دریافت کنند.
پروتز مو به عنوان پدیده ای جوان شناخته می شود و ارائه راهکارهای موجود و پیشرفته برای ساخت پروتز روز به روز مناسب تر می شود. استفاده از استانداردهای بالا برای ارائه بهترین و باکیفیت ترین پروتز موجود باعث می شود که ترمیم مو با جلوه ای خاص و ویژه همراه باشد.

انواع بیماری آلوپسی و ریزش مو

مزایای پروتز مو برای بیماران آلوپسی
از جمله مواردی که برای پروتز مو به شکل عمده ذکر می شود این است که اگر سر دچار تعریق شود به سرعت تبخیر می شود و فرد احساس ناراحتی و خارش را روی پوست سر خود نخواهد داشت.
آب به راحتی به پوست و موها می رسد و می توان پروتز مو را به شکل درست شستشو داده و آن را تمیز نگه داشت. در واقع بدون جدا شدن پروتز از موی سر، امکان شستشو و خشک کردن وجود دارد که این مورد از جمله نکات حائز اهمیت برای بسیاری از افراد می باشد.
اگرچه بیماران مبتلا به آلوپسی می توانند به سادگی از روش پروتز مو استفاده کنند اما باید توجه داشته باشند که در کلینیک پروتز مو  که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت دارند پروتز را تهیه کنند.  خرید پروتز مو مناسب و با استفاده از مواد مرغوب و درجه یک سبب می شود که بالاترین نتیجه ممکن به بهترین شکل نمود پیدا کند.

مزایای پروتز مو برای بیماران آلوپسی

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.