هزینه ترمیم مو به روش پروتز

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

روش های ترمیمی متفاوت از جمله روشی که با عنوان پروتز مو شناخته می شود هر کدام به دلیل داشتن ویژگی های بارز و مختص به خود دارای هزینه های متنوعی هستند. این هزینه ها شامل همه فاکتورهای موجود از قبیل مواد اولیه برای ساخت و در نهایت قرار دادن پروتز روی سر است. با توجه به این که این امر در کدام کلینیک کاشت مو و یا موسسه ترمیم مو انجام شود احتمال تفاوت در هزینه ها وجود دارد. ترمیم مو با روش پروتز در واقع نیاز به ساخت دارد. در این میان می توان مواد اولیه متفاوتی را برای ساخت پروتز در نظر گرفت که هر کدام خصوصیت مربوط به خود را دارند و به شکلی ویژه روی سر نمایش داده می شوند.
افرادی که دچار ریزش مو به صورت یک تکه روی سر شده اند و این حجم از ریزش کم است طبیعتا نسبت به افرادی که دچار طاسی کامل هستند هزینه کمتری را برای پروتز پرداخت خواهند کرد. اما در هر صورت باید توجه کرد که کیفیت کار نیز در همه مراحل تهیه پروتز مو از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

روش های ترمیمی

تعیین قیمت پروتز مو
متریال اولیه و پایه برای ساخت بیس پروتز که از جمله قسمت های مهم ساختاری آن می باشد بسیار مهم است. به هر میزان که از متریال درجه یک و باکیفیت برای ساخت بیس استفاده شود ظاهری که از پروتز به دست می آید به طبیعی ترین شکل ممکن روی سر، خود را نشان خواهد داد. در نهایت مواد باکیفیت با ظاهری عالی از عوارضی مانند خارش و حساسیت هایی که ممکن است روی پوست ایجاد شود جلوگیری می کنند. با یک محصول باکیفیت فرد احساس راحتی روی سر خود می کند و از هیچ نوع حالت ناخوشاندی مبنی بر مصنوعی بودن موها خبری نیست. پر واضح است که با وجود این ویژگی ها در نتیجه قیمت پروتز مو نیز افزایش خواهد یافت.

تعیین قیمت پروتز مو

عوامل موثر بر قیمت پروتز
از آنجایی که پروتز مو بدون عمل جراحی است و مانند کاشت مو نیست هزینه های جراحی و غیره را ندارد به همین دلیل نسبت به روش کاشت موی طبیعی زیر پوست سر دارای هزینه کمتری می باشد. اگر از موهای طبیعی و یا مصنوی برای تهیه پروتز استفاده شود نیز قیمت آن دارای نوسان خواهد شد. بناراین بهتر است قبل از اقدام به تهیه پروتز با مشاور مشورت شود تا تراکم موها و وسعت ریزش آنها مورد بررسی قرار گرفته و سپس از قیمت قطعی آن اطلاع پیدا کنید.
میزان کوتاهی و بلندی موی انتخاب شده نیز بر تعیین قیمت پروتز اثر گذار هستند. فاکتورهای متعددی برای تهیه پروتز مورد توجه می باشند تا زیبایی دلخواه از آن مشاهده شود. موهای صاف و حالت دار با توجه به موهای اصلی فرد آماده می شوند. قیمت انجام پروتز مو به صورت تقریبی مشخص می شود اما این طیف قیمت در خانم ها و آقایان و در انواع موها تغییرات خیلی زیادی نخواهد داشت. نتیجه این که این روش انتخابی نوین جهت کاشت مو با هزینه ای گزاف همراه نیست و قابل انجام برای بسیاری از افراد می باشد.

عوامل موثر بر قیمت پروتز

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.