آموزش پروتز مو

هزینه ترمیم مو به روش پروتز

روش های ترمیمی متفاوت از جمله روشی که با عنوان پروتز مو شناخته می شود هر کدام به دلیل داشتن ویژگی های بارز و مختص به خود دارای هزینه های متنوعی هستند. این هزینه ها شامل همه فاکتورهای موجود از قبیل مواد اولیه برای ساخت و در نهایت قرار دادن پروتز روی سر است. با توجه به این که این امر در کدام کلینیک کاشت مو و یا موسسه ترمیم مو انجام شود احتمال تفاوت در هزینه ها وجود دارد. ترمیم مو با روش پروتز در واقع نیاز به ساخت دارد. در این میان می توان مواد اولیه متفاوتی را برای ساخت پروتز در نظر گرفت که هر کدام خصوصیت مربوط به خود را دارند و به شکلی ویژه روی سر نمایش داده می شوند.
افرادی که دچار ریزش مو به صورت یک تکه روی سر شده اند و این حجم از ریزش کم است طبیعتا نسبت به افرادی که دچار طاسی کامل هستند هزینه کمتری را برای پروتز پرداخت خواهند کرد. اما در هر صورت باید توجه کرد که کیفیت کار نیز در همه مراحل تهیه پروتز مو از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

تعیین قیمت پروتز مو
متریال اولیه و پایه برای ساخت بیس پروتز که از جمله قسمت های مهم ساختاری آن می باشد بسیار مهم است. به هر میزان که از متریال درجه یک و باکیفیت برای ساخت بیس استفاده شود ظاهری که از پروتز به دست می آید به طبیعی ترین شکل ممکن روی سر، خود را نشان خواهد داد. در نهایت مواد باکیفیت با ظاهری عالی از عوارضی مانند خارش و حساسیت هایی که ممکن است روی پوست ایجاد شود جلوگیری می کنند. با یک محصول باکیفیت فرد احساس راحتی روی سر خود می کند و از هیچ نوع حالت ناخوشاندی مبنی بر مصنوعی بودن موها خبری نیست. پر واضح است که با وجود این ویژگی ها در نتیجه قیمت پروتز مو نیز افزایش خواهد یافت.

عوامل موثر بر قیمت پروتز
از آنجایی که پروتز مو بدون عمل جراحی است و مانند کاشت مو نیست هزینه های جراحی و غیره را ندارد به همین دلیل نسبت به روش کاشت موی طبیعی زیر پوست سر دارای هزینه کمتری می باشد. اگر از موهای طبیعی و یا مصنوعی برای تهیه پروتز استفاده شود نیز قیمت آن دارای نوسان خواهد شد. بنابراین بهتر است قبل از اقدام به تهیه پروتز با مشاور مشورت شود تا تراکم موها و وسعت ریزش آنها مورد بررسی قرار گرفته و سپس از قیمت قطعی آن اطلاع پیدا کنید.
میزان کوتاهی و بلندی موی انتخاب شده نیز بر تعیین قیمت پروتز اثر گذار هستند. فاکتورهای متعددی برای تهیه پروتز مورد توجه می باشند تا زیبایی دلخواه از آن مشاهده شود. موهای صاف و حالت دار با توجه به موهای اصلی فرد آماده می شوند. قیمت انجام پروتز مو به صورت تقریبی مشخص می شود اما این طیف قیمت در خانم ها و آقایان و در انواع موها تغییرات خیلی زیادی نخواهد داشت. نتیجه این که این روش انتخابی نوین جهت کاشت مو با هزینه ای گزاف همراه نیست و قابل انجام برای بسیاری از افراد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *