روش های ترمیم مو برای موهای کم پشت

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

روش های ترمیم مو به شکل های مختلفی بر روی موهای کم پشت قابل اجرا هستند. پروتز مو یکی از روش های ترمیم موهای از دست رفته می باشد که برای خانم ها و آقایانی که دچار کم مویی هستند کاربرد دارد. در بسیاری مواقع، کم پشت شدن و یا ریزش موها به دلایل متعددی اتفاق افتاده است و هیچ راه درمانی برای جبران موهای از دست رفته جوابگو نبوده و فرد نمی تواند موهای طبیعی خود مانند قبل داشته باشد. در نتیجه می توان روش هایی مانند کاشت مو به صورت کاشت موی طبیعی و کاشت موی مصنوعی، استفاده از کلاه گیس، پروتز مو و یا هر روش دیگری را مورد بررسی قرار داد.
یکی از آسان ترین راه های پیشنهادی که برای همه افرادی که دغدغه ریزش مو و کم پشت شدن موهای خود را دارند جوابگو است و به بهترین شکل می تواند جاهای خالی از مو را پر کند استفاده از پروتز مو است. اگرچه که پروتز ساخته می شود و روی سر با چسب پروتز مو  قرار می گیرد اما دارای جلوه ای طبیعی و زیبا است. موادی که برای ساخت پروتز مو استفاده می شوند از نوع مرغوب و در جنس نانو می توانند کیفیت مطلوبی داشته باشند و ظاهری طبیعی تر را برای موی سر به ارمغان آورند به گونه ای که حتی از فاصله ای نزدیک نیز نمی توان موهای کاشته شده روی پروتز را از موهای طبیعی فرد تفکیک نمود.

روش های ترمیم مو

پروتز مو یک شیوه مناسب برای ترمیم موهای کم پشت
ما در کلینیک پروتز مو پاسارگادهیر کاشت مو برای افرادی که دچار کم پشتی در برخی از قسمت های سر خود شده اند پروتز مو را به گونه ای که دلخواه آنها باشد ساخته و ارائه می دهیم. شباهت ظاهری بسیار زیادی که پروتز تهیه شده با موی شما دارد و جنس و حالتی مشابه با آن سبب شده که رضایت خاطر افراد در بالاترین حد ممکن برای پروتز حفظ گردد.
یکی از نکات قابل توجه برای یک ترمیم موی خوب نحوه فیکس کردن مو به صورت طبیعی و با مواد مرغوب می باشد. با یک پروتز موی طبیعی و دلخواه نیازی به تراشیدن موهای کم پشت نیست و افراد می توانند زیبایی منحصر بفردی را برای خود به ارمغان آورند.

پروتز مو یک شیوه مناسب برای ترمیم موهای کم پشت

شیوه مناسب برای پروتز مو
اگر پروتز مو به درستی ساخته شود و به شکل حرفه ای  روی سر قرار بگیرد ممانعتی برای رشد موهای طبیعی فرد ایجاد نمی کند در نتیجه می توان با خیالی آسوده از آن استفاده کرد. در واقع می توان بیان کرد که پروتز یکی از روش های کاشت موی طبیعی محسوب می شود با این تفاوت که موها روی سر فرد و زیر پوست کاشته نمی شوند و روی بافتی مشخص از جنس مرغوب قرار داده می شوند.
متدهای روز دنیا روش های مناسبی را برای پرپشت نشان دادن موها پدید آورده اند که با هزینه ای کم و بدون جراحی برای افرادی با شرایط متفاوت قابل استفاده می باشند.  با خرید چسب پروتز مو مناسب و با کیفیت  و استفاده از  این چسب های قوی در عین حال مواد ضد آلرژی سبب می شود که طول عمر پروتز ها بیشتر شده و نگهداری از آنها نیز به شکل مناسبی صورت بگیرد.

شیوه مناسب برای پروتز مو

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.