عوامل موثر بر کیفیت روش های ترمیم مو

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

روش های ترمیم مو با متد متفاوتی قابل اجرا هستند. روش هایی مانند پروتز مو که به صورت سطحی انجام می شود و یا روش هایی مانند کاشت مو که با اصول خاص جراحی همراه هستند و در زیر پوست سر اجرا می گردند هر کدام با توجه به فاکتورهای مختلفی دارای درجه کیفی متنوع بوده و دوام متفاوتی نیز دارند. به هر میزان که روش های انتخابی برای ترمیم مو با تخصص و تجربه بیشتری انجام شود در نهایت کیفیت کار نهایی بالاتر بوده و دوام آن نیز در طولانی مدت حفظ خواهد شد.
 همانطور که میداینم ، به دلیل هزینه و  قیمت پروتز مو  مناسب و  به صرفه  نسبت به روش های دیگر ترمیم مو  این روش ، یکی از روش هایی است که در ترمیم مو طرفداران زیادی دارد  و بدون درد و خونریزی کاشت مو را انجام می دهد اما این روش از کاشت بر روی یک لایه بادوام و مشابه پوست سر انجام پذیر است. در واقع کیفیت کار زمانی مشخص می شود که موها آماده نصب و چسباندن بر روی قسمت های کم پشت مو و یا نواحی خالی از مو باشند. کیفیت کار  و نوع چسب پروتز مو در هنگام ساخت پروتز مو تاثیری مستقیم بر دوام و ماندگاری آن در طولانی مدت خواهد داشت.

روش های ترمیم مو

روش های موثر بر دوام پروتز مو به عنوان یکی از روش های ترمیم مو
فیکس کردن موها در روش پروتز بسیار مهم است و باید به گونه ای باشد که جریان هوا و یا آب به هنگام شستشو در زیر آن برقرار شود تا سلامت پوست حفظ گردد. در نهایت موهایی که با چسب و مواد با کیفیت و درجه یک چسبانده می شوند زیبایی خود را تا مدت زمان طولانی حفظ می کنند.
سازگاری پروتز مو برای هر سنی و هر نوع پوستی سبب شده است که یک روش انتخابی و موثر برای بسیاری از کاندیداهای کاشت مو باشد. کیفیت اجرای کار برای پروتز مو بسیار مهم است زیرا اگر قرار است که پروتز برای قسمت های کم پشت چسبانده شود باید این کار به گونه ای باشد که سبب آسیب رساندن به موهای طبیعی فرد نشود. از این رو به شما پیشنهاد می کنیم که انجام پروتز مو را به حرفه ای های این امر واگذار کنید. ما در کلینیک پروتز مو پاسارگادهیر همه تلاش خود را برای ارائه یک کار باکیفیت انجام خواهیم داد تا نظر مثبت مشتری رضایت او را جلب کنیم.

روش های موثر بر دوام پروتز مو

کیفیت مناسب پروتز مو
کیفیت کار در ساخت پروتز می تواند بر خط ریش موها نیز اثر داشته و آن را هر چه طبیعی تر جلوه دهد. روش های مراقبت از پروتز مو که از روش های کاشت موی مصنوعی و یا موهای طبیعی برای آن استفاده شده است نیز مهم است. به هر میزان که موهای فیکس شده برای پروتز از موهای طبیعی و مواد باکیفیت تهیه شده باشند نگهداری از آنها ساده تر و طول عمر بیشتری را خواهند داشت.
استفاده از شوینده های مناسب برای شستشو و نگهداری موهای پروتز شده بسیار اهمیت دارد. اگرچه که کیفیت کار اولیه برای دوام پروتز مهم است اما نگهداری از آن نیز از جمله مراحل مهمی می باشد که در کاشت باید به آن دقت شود.

کیفیت مناسب پروتز مو

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.