قیمت کاشت مو و پروتز مو در تهران

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

قیمت کاشت مو در تهران که با روش های مختلف از جمله پروتز مو اجرا می شوند با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. قیمت پروتز مو با توجه به نوع کلینیک کاشت مو  و خدمات پروتز مو در تهران   متفاوت می باشد. در واقع هزینه هایی که برای ساخت و تهیه مواد اولیه جهت آماده سازی پروتز وجود دارد سبب متغیر شدن قیمت نهایی آن خواهد شد. میزان تراکم مویی که برای پروتز مورد نظر است و بلندی و کوتاهی موهای طبیعی مورد استفاده در این روش ترمیمی، می تواند مشخص کننده قیمت پروتز مو برای آماده سازی و قرار گرفتن آن بر روی سر باشد.
قیمت کاشت مو برای موهایی که کم پشت هستند و یا موهایی که دچار طاسی کامل شده اند متفاوت تعیین می گردد. روش های کاشت مو با تنوع بالایی انجام پذیر هستند و برخی از روش های کاشت که توام با درد و جراحی می باشند طبیعتا هزینه های بالاتری را به افراد متحمل خواهند کرد.

قیمت کاشت مو در تهران

عوامل موثر بر تعیین قیمت پروتز مو
در واقع کیفیت کار اجرایی نیز بسیار اهمیت دارد و کاشت مو نیاز به تجریه و تخصص بالایی در این زمینه خواهد داشت که این امر نیز می تواند یکی از فاکتورهایی باشد که قیمت کاشت مو را با تغییر مواجه می کند.
قیمت کاشت مو در کلینیک های متفاوت با توجه به موارد مختلفی که از سوی این کلینیک ها مطرح هستند مشخص می گردد. کاشت موی طبیعی که با حالت موی فرد شباهت بسیار زیادی داشته باشد و تراکم موی انتخابی نیز تاثیر بسزایی بر نتیجه عمل دارند. حتی در روش پروتز مو نیز مشاهده می شود که این عوامل تعیین کننده قیمت نهایی خواهد بود. اما از آنجایی که پروتز مو در مدت زمانی بسیار کمتر از کاشت مو قابل انجام است هزینه های جانبی را نداشته و در وقت و قیمت، صرفه جویی به عمل خواهد آمد.

عوامل موثر بر تعیین قیمت پروتز مو

قیمت کاشت مو با روش های مختلف در کلینیک های کاشت مو در تهران
عمل پیوند مو برای افرادی که دچار ریزش مو هستند نیز با در نظر گرفتن نوع ریزش موها و جنس موها متغیر می باشد. در این میان روش های کاشت ابرو که از جمله متدهای کاشت مو می باشد هزینه های مربوط به خود را دارند که در پروتز ابرو این قیمت ها بسیار کمتر دیده می شود.
ما جدیدترین روش کاشت مو که همان پروتز مو می باشد  را در کلینیک پروتز مو پاسارگادهیر با استفاده از باکیفیت ترین مواد اولیه با انواع  متنوع  چسب پروتز مو که از معروفترین آنها چسب رولی پروتز مو ، چسب رولی پروتز موultrahold   و ...انجام می دهیم. برای این که بتوانید نتیجه کاری متفاوت و باکیفیت را تجربه کنید و از پروتز آماده شده نهایی که از موهای طبیعی برای کاشت در آن استفاده شده است بیشترین میزان رضایت را داشته باشید پیشنهاد می کنیم به ما مراجعه کنید.
جذابیت و زیبایی دلخواه خود را زمانی تجربه می کنید که در انتخاب روش مناسب برای درمان ریزش موهای خود استفاده کنید. روش هایی با کمترین عوارض و هزینه های مناسب در جبران کم مویی موثر عمل کرده و نتیجه کار را به صورت دلخواه برای شما به ارمغان می آورند.

قیمت کاشت مو با روش های مختلف

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.