پروتز مو بهتر است یا کاشت مو؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

پروتز مو بهتر است یا کاشت مو به عنوان یکی از سوالات رایجی است که می تواند ذهن بسیاری از افرادی را که داوطلب کاشت مو هستند به خود مشغول سازد. در واقع این دو روش برای ترمیم و جایگزینی موهای از دست رفته به صورت متفاوتی انجام می شوند و هر کدام دارای مزایا و معایب مخصوص به خود می باشند. در واقع اگر بخواهید یک روش ترمیم مو را که به سادگی و بدون درد و خونریزی انجام می شود انتخاب کنید می توانید روش پروتز مو را در اولویت قرار دهید. اما بسیاری مواقع اتفاق می افتد که فرد مورد نظر، جراحی و موارد مربوط به کاشت را ترجیح داده و روش کاشت مو را انتخاب می کند.

پروتز مو بهتر است یا کاشت مو

روش های صحیح برای انجام پروتز مو
اگر پروتز مو به درستی و با دقت انجام شود می تواند احساسی از طبیعی بودن موها روی سر فرد ایجاد کند و افرادی که حساس به این مورد هستند را راضی نگه دارد. در واقع بسیاری از افراد فکر می کنند که پروتز مو مانند کلاه گیس مصنوعی به نظر می رسد اما واقعیت این است که روش ساخت و ترکیبات مورد استفاده برای پروتز به اندازه ای که طبیعی و مرغوب باشند با زیبایی بیشتری توام خواهند بود.
امروزه پروتز مو به دلیل سرعت انجام آن و خرید و قیمت پروتز مو کمتری که نسبت به روش کشت مو دارد مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. در واقع این روش نیز اگر توسط افراد متخصص انجام نگیرد ممکن است سبب ایجاد حساسیت و خارش روی پوست سر شود. توصیه ما این است که برای تهیه یک پروتز موی باکیفیت حتما به افراد باتجربه در کلینیک پروتز مو ، در این زمینه مراجعه نمایید.

روش های صحیح برای انجام پروتز مو

مزایای استفاده از روش پروتز مو

در واقع پروتز مو یک روش دائمی مانند کاشت مو نیست اما می تواند در طولانی مدت با روش های نگهداری مناسب مورد استفاده قرار بگیرد و مشکل ریزش موهای از دست رفته را برای بازگرداندن اعتماد بنفس به افراد برطرف نماید. پروتز موی ظریف از جنس نانو که موهای طبیعی روی آن کاشته شده اند یک انتخاب سریع و مناسب برای افرادی هستند که می خواهند یک راه حل مناسب را برای داشتن موهایی زیبا و طبیعی انتخاب کنند.
کاشت مو که حتما با روش های جراحی همراه است و مو در زیر پوست سر کاشته می شود اگرچه یک روش دائمی برای بازگرداندن مو می باشد اما به برخی از دلایل قابل اجرا برای افراد زیادی نمی باشد. به ویژه افرادی که دچار ناراحتی های پوستی هستند این روش قابلیت اجرا ندارد از این رو با وجود داشتن برخی مزایا باز هم نمی توان از آن استفاده کرد و روش پروتز مو می تواند جایگزین مناسبی در این بین باشد. پروتز مو هیچ نوع ممانعت و تداخلی با بیماری های پوستی ندارد و در صورت استفاده از

چسب پروتز مو  مخصوص و باکیفیت عوارضی نیز برای فرد نخواهد داشت. البته فیکس کردن پروتز نیز از موارد مهم است زیرا نوع صحیح فیکس کردن سبب می شود که هوا در زیر موها و روی پوست سر جریان داشته باشد و گندیدگی در زیر آن ایجاد نشود.

مزایای استفاده از روش پروتز مو

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.