تاثیر مدل مو در پروتز مو

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

دانستنی های بسیار زیادی در مورد پروتز مو به عنوان یک روش جدید ترمیم مو وجود دارد که می توانند ابهامات موجود را برای داوطلبان انتخاب این روش برطرف نمایند. حالت مو و مدل مو یکی از موارد مهمی است که در پروتز مو مطرح می شود و توجه ویژه به این دو مورد سبب می شود که ظاهر موهای ترمیم شده بسیار زیبا و طبیعی تر جلوه کند. در واقع از عوامل موثر بر برتری پروتز نسبت به کلاه گیس یا پوستیژ را می توان همین مورد مطرح کرد به ویژه برای افرادی که قرار است پروتز را برای قسمت های کم پشت موهای خود انتخاب کنند. هماهنگی مناسبی که بین موهای کاشته شده روی پروتز با چسب پروتز مو مناسب و با کیفیت روی موهای طبیعی فرد وجود دارد سبب می شود که این دو قابل تفکیک از یکدیگر نبوده و هیچ فرد دیگری قادر نخواهد بود مصنوعی بودن و یا اضافه شدن موهای جدید را تشخیص بدهد.

پروتز مو

کاشت مو در روی پروتز
به هر میزان که کاشت موی طبیعی نسبت به کاشت موی مصنوعی در روی پروتز با تراکم بیشتری وجود داشته باشد نتیجه نهایی کار نیز بهتر خواهد بود. کاشت مو برای موهای کم پشت در مورد افرادی که نمی خواهند جراحی کاشت مو را تجربه کنند با یک پروتز باکیفیت انجام پذیر است. مدل مو می تواند با تطبیق با موهای اصلی فرد، انتخاب شده و روی پروتز کاشته شود. در واقع بلندی و کوتاهی موها و تراکم مو نیز در این مورد مطرح می باشد و در نهایت می تواند بر هزینه و قیمت تمام شده پروتز اثر بگذارد.
با مراجعه به بهترین مرکز کاشت مو و مشورت با افراد باتجربه در این زمینه می توانید مدل موی دلخواهی با هارمونی مطلوب در مورد پروتز را تجربه کنید. پروتز مو از روش های کاشت مو با شیوه ای خاص می باشد که جوانب گوناگون و جزئیات دقیق در مورد موهای از دست رفته را مورد بررسی قرار می دهد. پروتز موهای زنانه به دلیل خاص بودن جنس موهای طبیعی زنانه با دقت بیشتری باید تهیه شوند اما این امر موجب کاهش و افت کیفیت در مورد تهیه و ساخت پروتز مردانه نخواهد شد.

کاشت مو در روی پروتز

برتری پروتز مو نسبت به روش های دیگر از ترمیم مو
پروتز مو به دلیل نازک بودن و بی رنگ بودن لایه ای که مو روی آن کاشته شده است با قرار گرفتن روی پوست سر به هیچ وجه دیده نمی شود. با طریقه نصب صحیح پروتز و استفاده از مواد مرغوب برای این مورد، پروتز هنگام انجام فعالیت های روزانه به صورت بی اختیار از روی سر بلند نمی شود و به صورت دائمی به نظر می رسد از این رو محدودیتی در انجام فعالیت ها برای افراد به وجود نخواهد آورد.
روند مراحل انجام پروتز مو از ساخت تا نصب آن کوتاه بوده و با  روش های کاملا ایمن و بهداشتی انجام می شود از این جهت نگرانی برای افراد حساس به وجود نخواهد آمد. طریقه نصب صحیح پروتز که در کلینیک پروتز مو پاسارگادهیر ترمیم موی ما انجام می شود خط رویش موها را به صورت کاملا طبیعی جلوه خواهد داد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما مشورت کرده و از  آنها جهت کمک در  خرید پروتز مو و خدمات پروتز مو در تهران پاسارگادهیر  بهره مند شوید.

برتری پروتز مو نسبت به روش های دیگر از ترمیم مو

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.