پروتز مو روشی برای جبران کم پشتی موها

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

پروتز مو یک شیوه جدید برای کم پشتی موها است که برای بسیاری از افراد که با مشکلات ریزش مو به هر دلیل مواجه هستند به کار می رود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف، راه های متفاوتی برای حل این مشکل وجود دارد. یکی از راه های جبران کم پشتی موها به هر دلیل که باشد کاشت مو می باشد که بسیاری از بیماران به دلیل برخی عوارض جانبی پس از جراحی حاضر به پر پشت کردن موهای خود با استفاده از این روش جراحی نیستند. 
برخی از مهم ترین عوارض جانبی کاشت مو شامل: ایجاد تورم پس از جراحی، خونریزی های شدید که در بیشتر موارد بر اثر بی تجربگی جراح اتفاق می افتد، التهاب فولیکول مو که بر اثر آن زخم یا جوش در محلی که مو کاشته می شود ایجاد می گردد. نازک شدن تار مو در محلی که تار موهای مورد نیاز از آنجا برداشته می شود، خارش و بی حسی در پوست سر و ...... اشاره کرد.

پروتز مو

پروتز مو یک روش مناسب ترمیمی
بر خلاف باور بسیاری از افراد که تصور می کنند ترمیم مو برای افرادی مناسب است که طاس هستند باید گفت علاوه بر افراد طاس، خانم ها و آقایانی که دارای موهای کم پشت می باشند قبل از ریزش کامل موهای خود بهتر است به فکر ترمیم موهای خود باشند. پروتز مو یکی از بهترین راه های انتخابی برای جبران کم پشتی موها می باشد.
از مهم ترین ویژگی های مثبت روش درمانی ترمیم مو با خرید پروتز مو با  هزینه های مناسب و دست یافتن به نتایج طولانی مدت می باشد. به طور کلی برای شناخت روش غیر تهاجمی پروتز مو می توان گفت گروهی از رشته های پروتز از جنس خاصی که به پوست انسان شباهت دارد ساخته می شود و با هدف ترمیم مو به صورت دائمی و یا موقت در کلینیک پروتز مو در کلینیک های پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد و در قسمتی از سر که دچار کم پشتی شده است قرار می گیرد.

پروتز مو یک روش مناسب ترمیمی

پروتز مو برای جبران کم پشتی موها به روش غیر جراحی
این روش درمانی برای افرادی که به دنبال روش غیر جراحی و راه حل درمانی طولانی مدت با قیمت مناسب و دست یافتن به نتیجه فوری می باشند بسیار مناسب است. نکته ای که در ارتباط با معایب پروتز مو وجود دارد این است که ممکن است برخی از افراد به مواد پروتز مو حساسیت داشته باشند که در این صورت پیشنهاد می شود به این روش درمانی ادامه ندهند. اگرچه مواد نانو پروتز مو با بالاترین کیفیت ساخته می شود و به ندرت این اتفاق ممکن است رخ دهد. با توجه به این که جنس و کیفیت پروتز مو و روش قرارگیری آن بر روی سر در نتیجه به دست آمده از این روش درمانی نقش مهمی دارد پیشنهاد می شود برای درمان کم پشتی و ترمیم موهای خود به خدمات پروتز مو در تهران یا  کلینیک های شناخته شده که در انجام این روش درمانی از تجربه کافی برخوردار می باشند مراجعه کنید. هنگامی که پروتز مو به درستی بر روی پوست سر قرار گیرد کاملا طبیعی دیده می شود و زیبایی و اعتماد به نفس از دست رفته در افراد را به آنها باز می گرداند. پروتز مو هیچ مانعی برای بیماران جهت انجام کارهای روزمره خود ایجاد نمی کند.

پروتز مو برای جبران کم پشتی موها به روش غیر جراحی

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.