راه حل ساده برای ریزش مو

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

ریزش مو و کم پشت شدن مو از مشکلاتی است که موجب نگرانی خانم ها و آقایان می شود و نقش بسزایی در مسن تر نشان دادن افراد و کاهش زیبایی ظاهری آنها دارد. ریزش مو می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که مهم ترین آنها شامل ارث، استفاده از شامپوها و مواد آرایشی پیرایشی نامرغوب، سوختگی و..... می باشد. یکی از راه حل های ساده برای ریزش مو و ترمیم مو، پروتز مو می باشد که برای انجام این روش درمانی نیازی به جراحی نیست و انتخابی مناسب برای افرادی است که از روش های جراحی مانند کاشت مو برای جبران ریزش مو هراس دارند. در این روش درمانی شبکه ای که به پوست سر انسان شباهت زیادی دارد و بر روی آن موهای صد در صد طبیعی سوار شده است در قسمتی از سر که موهای آن ریخته و خالی شده است قرار داده می شود.

ریزش مو

مزیت های مهم پروتز مو برای ترمیم در ریزش مو
مهم ترین مزیت های پروتز مو شامل موارد زیر است:
ترمیم مو با روش پروتز مو این امکان را برای افراد به وجود می آورد که به راحتی موهای خود را رنگ کنند و هیچ گونه مانعی برای استفاده از ژل، تافت و.... به وجود نمی آورد.
پس از قرار گیری پروتز مو در صورتی که آموزش هایی که به بیمار داده شده است رعایت شود، پروتز مو این قابلیت را دارد که عمری بیش از دو سال داشته باشد.
به منظور طبیعی جلوه دادن پروتز مو در این روش درمانی برای آقایان از بانک موی آقایان و برای خانم ها از بانک موی خانم ها استفاده می شود.
در صورت نارضایتی افراد از نتیجه بدست آمده امکان برداشتن پروتز وجود دارد.
هزینه و قیمت پروتز مو با استفاده از روش ترمیم مو نسبت به کاشت مو بسیار مناسب می باشد.
استفاده از پروتز مو محدودیت سنی ندارد و افراد جوان و پیر می توانند برای درمان طاسی، کم پشتی مو و ریزش مو از این روش بهره مند شوند.

مزیت های مهم پروتز مو برای ترمیم در ریزش مو

استفاده از پروتز مو به عنوان یکی راه حل ساده در ترمیم موهای کم پشت
در روش پروتز مو به جای این که مو به طور مستقیم بر روی پوست سر قرار گیرد از پروتزهایی که از جنس نانو مشبک می باشند به منظور کاشت مو و ترمیم در ریزش مو استفاده می شود. این پروتزها به هنگام نصب بر روی سر قابل تشخیص نیست و به شکل کاملا طبیعی جلوه می کند. به منظور ایجاد زیبایی بیشتر در افراد و طبیعی بودن پروتز مو بر روی سر آنها قبل از انجام این روش درمانی، حالت موهای طبیعی بیمار و طاسی سر آنها در نظر گرفته می شود و پس از آن پروتز موی مناسب برای فرد در مراکز ترمیم مو ساخته می شود. روش های مختلفی که برای متصل کردن پروتز مو به سر بیمار مورد استفاده قرار می گیرد با توجه به حالت طاسی و نوع موهای طبیعی بیمار متفاوت می باشد و با استفاده از یکی از سه روش زیر بر روی سر متصل می شود:
    1. از چسب پروتز مو گیاهی و بیولوژیکی برای فیکس استفاده می شود.
    2. از کیلیپس برای اتصال پروتز مو به موهای خود فرد استفاده می شود.
    3. پروتز مو توسط گره به موی بیمار متصل می گردد.

استفاده از پروتز مو به عنوان یکی راه حل ساده در ترمیم موهای کم پشت

جهت خرید پروتز مو در انواع مختلف با کلینیک پروتز مو پاسارگاد بگیرید.

دسته بندی :
آموزش کاشت مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.