کاشت موی طبیعی برای پروتز ابرو

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

پروتز ابرو یکی از مواردی است که برای جبران کم مویی در قسمت ابروها مطرح می شود. ابروها از مهم ترین اجزای صورت می باشند و علاوه بر تاثیری که در ایجاد زیبایی چشم ها و جذابیت چهره دارند بیانگر احساسات افراد می باشند. بسیاری از افراد به دلایل مختلف ارثی، بیماری های گوناگون، افزایش سن و ... با مشکلات ریزش ابروها و یا کم پشت شدن آنها مواجه می شوند که این امر می تواند در کاهش زیبایی صورت و از دست رفتن روحیه و کاهش اعتماد به نفس آنها نقش موثری داشته باشد. پروتز مو برای ابرو یکی از راهکارهای مناسب و آسان برای پر پشت شدن ابروها و ایجاد شادابی و زیبایی در صورت افراد می باشد.

پروتز ابرو

پروتز ابرو برای زیباتر شدن ابروها
پروتز ابرو روشی غیر جراحی و در واقع یک شیوه غیر تهاجمی می باشد که به عنوان روشی نیمه ماندگار شناخته می شود. مهم ترین تاثیرات پروتز ابرو از بین بردن نقایص و کاستی های اطراف ابروها می باشد. با استفاده از این روش درمانی می توانید ابروهایی پرپشت و زیبا داشته باشید و از این طریق ابروهای نامتقارن خود را به ابروانی زیبا تبدیل کنید.
از مهم ترین مزیت های پروتز ابرو این است که بیمار می تواند پس از انجام پروتز ابرو به راحتی فعالیت های روزمره خود را انجام دهد و هیچ گونه مانعی برای رفتن به استخر، سونا و... وجود ندارد. علاوه بر این در صورتی که بیمار از نتیجه بدست آمده رضایت کافی نداشته باشد قابلیت برداشتن آن وجود دارد. این روش درمانی نسبت به روش کاشت موی طبیعی بر روی خود ابرو با قیمت پروتز مو و هزینه مناسب تری انجام می شود.

پروتز ابرو برای زیباتر شدن ابروها

روش پروتز ابرو
در روش پروتز ابرو، ابروها بر روی تور نازکی که به صورت ضد حساسیت طراحی شده اند گره خورده و ساخته می شوند که برای قرارگیری آن در قسمت مورد نیاز ابرو از چسب های مخصوص با ماندگاری بالا استفاده می شود. روش پروتز مو بیشترین کاربرد را برای افرادی دارد که تحت درمان شیمیایی قرار گرفته اند و یا بر اثر عوامل مختلفی مانند تاتو کردن ابروهای خود را از دست داده اند. 
با توجه به این که پروتز ابرو کار بسیار ظریفی می باشد و نوع چسب پروتز مو برای چسباندن و قرار گیری پروتز ابرو بر روی ابروهای مختلف نقش مهمی در حالت چهره افراد ایجاد می کند بهتر است برای انجام این کار به کلینیک پروتز مو  معتبر و شناخته شده که در این زمینه فعالیت دارند مراجعه کنید.
در پروتز ابرو از موهای طبیعی برای ساخت آن استفاده می شود که به هنگام چسباندن بر روی ابرو به صورت مصنوعی دیده نشود و از این طریق رضایت افراد از نتیجه بدست آمده دو چندان خواهد بود. میزان ماندگاری پروتز ابرو بر روی صورت افراد علاوه بر جنس چسب به عوامل دیگری مانند مراقبت های آموزش داده شده به بیمار نیز بستگی دارد. کاشت موی طبیعی با استفاده از پروتز ابرو بسیاری از مشکلات افراد را در ارتباط با بالا بودن هزینه های کاشت و ... برطرف کرده است. پروتز ابرو به صورت مدل های مردانه و زنانه به صورت رنگ های مختلف طراحی و ساخته می شود از این رو با توجه به رنگ و مدل ابروهای فرد، نوع مناسب آن که متناسب با چهره فرد می باشد چسبانده می شود و به صورت کاملا طبیعی جلوه می کند.

روش پروتز ابرو

دسته بندی :
آموزش پروتز مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.