رازهایی درباره شیوه های مناسب ترمیم مو

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

داشتن اطلاعات کافی در ارتباط با شیوه های مناسب ترمیم مو می تواند راهکارهای مناسب را برای داشتن موهای زیبا و پرپشت در اختیارتان قرار دهد. یکی از مشکلاتی که اکثر خانم ها و آقایان با آن مواجه می شوند ریزش مو و کم پشت شدن موی سر می باشد. ممکن است این سوال برای بسیاری از افراد مطرح شود که ترمیم مو چیست؟ به طور کلی باید گفت ترمیم مو به معنی رشد مجدد و تقویت موهای ریخته شده و کمک به افرادی است که به دلایل مختلف ارثی، بیماری آلوپسی و ... با مشکلات ریزش مو رو به رو شده اند. در واقع این افراد باید رازهایی درباره شیوه های مناسب ترمیم مو را بدانند تا بهترین روش ترمیم مو را انتخاب کنند. با استفاده از روش های پروتز مو میتوان به چهره ای جذاب و زیبا دست پیدا کنند.

شیوه های مناسب ترمیم مو

پروتز مو به عنوان شیوه ای مناسب برای ترمیم مو

امروزه یکی از پیشرفته ترین روش های ترمیم مو به وسیله پروتز مو انجام می شود. در این روش درمان ریزش مو بدون درد و خون ریزی صورت می گیرد و می توان گفت ترمیم مو با استفاده از روش پروتز مو جدیدترین روش کاشت مو محسوب می شود و با قیمت پروتز مو  مناسب در کلینیک خدمات پروتز مو در تهران  انجام خواهد شد.
در ارتباط با این موضوع که چرا افراد استفاده از شیوه های مناسب ترمیم مو را به روش کاشت مو ترجیح می دهند می توان گفت هنگام استفاده از روش کاشت مو نیاز است که بانک موی بیمار در دسترس باشد و انجام این جراحی با درد همراه است. همچنین روش کاشت مو برای افرادی مناسب می باشد که طاس هستند و موهای آنها به طور کامل ریخته باشد اما افرادی که قسمت هایی از موی سرشان در مرحله ریزش می باشد استفاده از روش کاشت مو گزینه مناسبی برای درمان نیست و توصیه می شود از روش های غیر جراحی برای تقویت موهای خود بهره مند شوند. در روش ترمیم مو با استفاده از پروتز مو بیمار متوجه هیچ گونه دردی نخواهد بود و پس از ترمیم مو قادر خواهد بود به راحتی به انجام کارهای روزمره خود بپردازد.

پروتز مو به عنوان شیوه ای مناسب برای ترمیم مو

ویژگی های ترمیم مو با پروتز

ترمیم مو با استفاده از پروتز مو معایب چندانی ندارد اما این امکان وجود دارد افرادی که از این روش برای درمان کم پشتی موهای خود استفاده می کنند به دلیل این که پروتز مو همانند کلاه گیس بر روی سر قرار می گیرد احساس رضایت کافی را نداشته باشند اما نکته ای که وجود دارد این است که پروتز مو مانند کلاه گیس های غیر طبیعی و قدیمی نیست بلکه با استفاده از موهای طبیعی با ظرافت هر چه تمام تر ساخته می شود و هنگام قرار گرفتن بر روی موی سر با قسمت های دیگر مو هماهنگی دارد و کاملا طبیعی است.
در شیوه ترمیم مو با استفاده از پروتز مو کلینیک ترمیم مو پاسارگاد هیر ،بیمار می تواند هر تراکمی را که می خواهد بدست آورد و این روش درمانی محدودیت های کاشت مو را ندارد. با توجه به ظرافت کار ترمیم مو با استفاده از پروتز مو توصیه می شود فرد بیمار به کلینیک ترمیم مو شناخته شده  و خدمات پروتز مو در تهران و سراسر خاورمیانه اما مطمئن مراجعه کند ،زیرا به نسبتی که پروتز مو باکیفیت تر ساخته شده باشد و به خوبی بر روی سر فیکس شود از زیبایی بالاتری برخوردار خواهد بود.

ویژگی های ترمیم مو با پروتز

 

ترمیم مو به روش کاشت مو

در روش کاشت مو که یک روش تهاجمی است، مو از قسمت پر مو تر به همراه پیاز مو برداشته میشود و به طور مستقیم زیر پوست سر در قسمت هایی که کم پشت تر است قرار میگیرد. بنابراین این روش کاشت مو بر خلاف روش های دیگر یک روش کاملا دائمی میباشد. این روش نیاز به جراحی  دارد که بعد آن خون ریزی و درد همراه بیمار است. بعد از کاشت مو یک دوره نقاهت کوتاه مدت نیاز است. هزینه ی ترمیم مو به روش کاشت، به نسبت روش های دیگر بیشتر است.

ترمیم مو به روش کلاه گیس

کلاه گیس از تعدادی تارهای موی مصنوعی یا طبیعی که به یکدیگر متصل اند، تشکیل شده است. امروزه کلاه گیس هایی ساخته شده اند که به صورت دسته های کوچک به هم متصل شده اند و برای افرادی مورد استفاده قرار میگیرد که فقط در بعضی از قسمت های مو دچار کم پشتی یا طاسی سر هستند. کلاه گیس یک روش کاملا موقتی است و به صورت ساعتی یا روزانه مورد استفاده قرار میگیرد. این روش به جراحی و دوران نقاهت نیازی ندارد و با استفاده از گیره، سنجاق و کلیپس به سر متصل میشود.

دسته بندی :
آموزش کاشت مو

ثبت نظر جدید

ستاره

پرفروش ترین محصولات 

 


 

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۷۲۰۱۹
آدرس : تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه پنجم غربی، واحد ۵۰۱ ، مرکز پروتز و ترمیم موی پاسارگاد هیر

درباره ی ما

 


 

پاسارگاد هیر به عنوان برترین و تخصصی ترین کلینیک ترمیم مو و پروتز مو در تهران و همچنین لوازم پروتز مو مانند چسب پروتز مو در ایران سالیان سال است در این حوزه فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

در این مجموعه کلیه خدمات با جدیدترین روش ها و ابزارهای مطرح در دنیا انجام می شود. علاوه بر این، هزینه های خدمات پاسارگاد هیر نسبت به سایر مراکز مناسب تر است و از مواد با کیفیت تری استفاده می کند. اگر به دنبال بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو در تهران هستید، پاسارگاد هیر بهترین گزینه است.