آموزش پروتز مو

تفاوت پروتز مو با کاشت مو

در ارتباط با این موضوع که آیا پروتز مو از شیوه های کاشت مو محسوب می شود می توان گفت پروتز مو یکی از روش های ترمیم مو می باشد و روشی است که بینابین کاشت موی طبیعی و کلاه گیس است. به طور کلی باید گفت این روش، کاشت مو بدون درد و خون ریزی و کاشت موی بدون جراحی محسوب می شود و دلیل آن این است که موهای طبیعی همانند روش کاشت مو به طور مستقیم بر روی سر فرد کاشته نمی شود و در این روش از پوسته های نازک مشبک که از جنس نانو است برای کاشت موهای طبیعی کمک گرفته می شود و روشی نیمه ماندگار است که میزان ماندگاری بیشتر و یا کمتر آن ارتباط مستقیم با رعایت توصیه های ارائه شده به فرد مورد نظر دارد.کاشت مو و پروتز مو

 

عوامل مهم در مورد محبوبیت بالای پروتز مو در تهران

از مهم ترین دلایلی که موجب محبوبیت این روش شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد
فردی که از با استفاده از پروتز مو به موهایی پرپشت و زیبا دست پیدا کرده است می تواند پروتز مو را رنگ، فر و یا مش کند و هیچ گونه محدودیتی در این رابطه برای آنها وجود ندارد.
استفاده از تارهای طبیعی برای ساخت پروتز مو با کیفیت بالا موجب می شود هنگامی که بر روی سر قرار می گیرد همانند کلاه گیس به نظر نرسد و طبیعی جلوه کردن آن موجب می شود اعتماد به نفس و زیبایی از دست رفته فرد به او باز می گردد.
میزان تراکم مو در این شیوه می تواند توسط فرد تعیین شود. بدین معنی که به درخواست فرد تعداد تار موهای نامحدود برای قسمتی از موی سر که دچار آسیب شده است طراحی و ساخته می شود.
افرادی که بر اثر آتش سوزی، سوختگی موهای خود را از دست داده اند و یا قسمتی از پوست سرشان دچار آسیب شده است و نمی توانند از روش کاشت مو برای رشد مجدد موهای خود استفاده کنند می توانند با استفاده از پروتز مو به ظاهری زیبا دست پیدا کنند.

فاکتورهای مهم در ارتباط با پروتز مو

قیمت پروتز مو  با استفاده از روش ترمیم مو  متفاوت است و عوامل مختلفی می توانند تعیین کننده قیمت آن باشند که مهم ترین آنها نوع پروتز و تراکم پروتز هستند. اما اگر بخواهیم هزینه پروتز مو را با کاشت مو مقایسه کنیم باید گفت که با کیفیت ترین نوع پروتز مو با بیشترین تراکم نسبت به کاشت مو هزینه کمتری دارد و در مدت زمان کوتاه بدون جراحی با استفاده از شیوه های مختلف  به عنوان مثال با چسب پروتز مو مرغوب بر روی قسمتی از سر که دچار ریزش مو شده است فیکس می شود. در آخر باید گفت با توجه به نکات و توضیحات ارائه شده که در رابطه با هر دو روش ارائه شد می توان گفت روش کاشت مو و پروتز دارای کاربردهای متفاوتی می باشند و به این دلیل است که افراد با توجه به شرایط و موقعیت های گوناگون روش مناسب را برای درمان طاسی و یا کم پشت شدن موهای خود انتخاب می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *